Pakiet ogrzewanie podłogowe

Re: Pakiet ogrzewanie podłogowe

Postautor: Karolajn » 26 lip 2012, 13:50

To nie wiedziałam, ze można zastosować panele. W sumie bardziej bym wolała panele niż płytki ładniej to wyglada no i wogole jakos nie jestem przekonana. Ciekawa jestem czy takim samym ogrzewaniem podłogowym dałoby rade ogrzać cały dom
Karolajn

Postautor: Zygus » 21 sie 2012, 12:39

My jesteśmy zdecydowani na ogrzewanie podłogowe, wszyscy znajomi zachwalają. Nic innego nam się nie marzy niż ciepłe kafelki po kąpieli :) No i dzieciaki boso mogą latać ....
Zygus

Postautor: Urszula » 22 sie 2012, 10:32

Zdecydowanie chcemy na ten pakiet postawić, kupimy go razem z projektem w pracowni. Słyszałam do tej pory same zalety, ale jak ktoś zna jakiekolwiek wady to niech się również podzieli;) lepiej uzbroić się na przyszłość odpowiednio
Urszula

Postautor: patyk » 23 sie 2012, 08:43

Chyba jedyna wadą może byc koszt ale nie orientuje się jak wysoki, ale wg mnie na pewno warto zainwestować. No i trzeba może jakiś dobrych fachowców zatrunic, moj kolega instalkował to sobie w domu i mu spartolili wogole nie działało ale to juz odrebna kwestia w sumie. Jeżeli chodzi o pakiet to jest to na pewno dobry pomsyl sam w taki zainwestuje
patyk

Postautor: Józef76 » 23 sie 2012, 12:11

No tak, jeżeli chodzi o pakiet ogrzewania podłogowego to trzeba się liczyć z kosztem instalacji. Ale jak już się to przełknie to naprawdę żyje się super, mój brat ma coś takiego i jest bardzo zadowolony. Namawia mnie do tego jak może, więc chyba z projektem od razu pakiet zamówimy.
Józef76

Postautor: Manieczek » 13 cze 2014, 19:03

Mam ogrzewanie podłogowe i jestem z niego mega zadowolony :)
chociaż takie kaloryfery tak jak mówisz przy dobrym montażu tez potrafią fajnie wyglądać..
Ja osobiście polecam ogrzewanie podłogowe :)
Manieczek

Postautor: alsisoft » 24 lip 2015, 19:06

Czy ogrzewanie podłogowe opłaca się w domach 5-6 osobowych?
alsisoft

Postautor: MG Projekt » 27 lip 2015, 11:25

Ogrzewanie podłogowe zapewnia równomierny rozkład ciepła w pomieszczeniu. Może być instalowane we wszystkich rodzajach domów.
MGProjekt Pracownia Architektoniczna | http://www.mgprojekt.com.pl | 022 676 66 83
Awatar użytkownika
MG Projekt

Postautor: bojanekk » 26 wrz 2017, 22:08

Mółby ktoś mi udzielić jakiś rad odnośnie ogrzewania podłogłowego?
bojanekk

Postautor: TomekP » 16 paź 2017, 05:25

Tomuś pisze:Podkład- najtańsza tektura falista- żadnych dziurkowanych panek ani mat piankowych- one głównie izolują.

Najtańsza tektura falista, to się zupełnie nie nadaje na podkład podłogowy, a o zastosowaniu ją pod ogrzewanie podłogowe nawet nie chcę myśleć. Podkład pod panele, ma spełniać wiele funkcji, m.in. docieplać podłogę, wyciszać oraz zwiększać komfort użytkowania podłogi - zwykła tektura nic takiego ci nie da. Natomiast wszystkie te zadania spełni pianomat od firmy Organika, który jest profesjonalnym podkładem pod podłogi pływające.
TomekP

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pakiety dla domów