Pakiet odkurzacz centralny

Re: Pakiet odkurzacz centralny

Postautor: Chitek » 19 lis 2013, 08:45

rozwiązanie to widzieliśmy z żoną podczas wakacji - w domu wypoczynkowym. byliśmy pod wrażeniem. oboje jesteśmy alergikami i odkurzanie to horror, wszystko się unosi. o ile na innych rzeczach bylibyśmy w stanie przyoszczędzić, to zakup tego pakiety rozważamy bardzo poważnie.
Chitek

Postautor: anneczka » 31 sty 2014, 13:44

Dla alergików to idealne rozwiązanie! I jakie wygodne, marzy mi się. Myślę, że jak starczy nam funduszy to pomyślimy mocno o tym... :)
anneczka

Postautor: niedzisiaj » 02 wrz 2014, 09:06

To na prawdę pomocne urządzenie w domu.
Krytykują je jedynie ci którzy go nie mają i traktują swoje wypowiedzi jako formę obrony, usprawiedliwienia chyba przed samym sobą.
Odkurzanie powoduje że zaraz po nim nie trzeba znów wycierać półek z kurzu.
Odkurzanie schodów to bajka, w odróżnieniu do ciągnącego się za sprzątającym dużego i ciężkiego wodnego odkurzacza.
Awatar użytkownika
niedzisiaj

Postautor: Ondaner » 28 lut 2016, 16:40

Czytam ten wątek i śmiać mi się chce. Nie wiem, jaki macie odkurzacza, że po sprzątaniu trzeba wycierać kurze... Ja swój kupiłem na numatic-haerson.pl i nie mam takich problemów...
Ondaner

Postautor: kulik86 » 14 lip 2016, 10:56

no właśnie minęło już trochę czasu. Czy ktoś może wykonał tą instalację odkurzacza u siebie w domu ?
kulik86

Mój dziennik budowy

Postautor: Maranka » 28 wrz 2017, 12:25

Ja mam odkurzacz bezworkowy, który ma dużą siłę ssania i nakładkę odpowiednią do różnego rodzaju nawierzchni. Do tego wyposażony jest w filtr antyalergiczny o skuteczności filtracji prawie 100 %. Nie ma więc obaw o osiadanie kurzu na meblach.
Maranka

Postautor: daszkowa » 12 lip 2018, 15:13

Obecnie jest tyle różnych modeli odkurzaczy, że faktycznie ciężko jest na cokolwiek się zdecydować. Ja też miałam z tym spory problem, ale w końcu kupiłam odkurzacz cylindryczny. Bardzo fajny, ja mam ten z workiem 5 litrów - to praktycznie dwa razy tyle co w odkurzaczu innej marki.
daszkowa

Poprzednia

Wróć do Pakiety dla domów