Pakiet kosztorys inwestorski

Pakiet kosztorys inwestorski

Postautor: MG Projekt » 03 lut 2012, 08:25

Oprócz zestawienia materiałowego dostępnego w naszej ofercie, jako bezpłatny dodatek do projektu polecamy również kompletny Kosztorys Inwestorski.

Kosztorys jest wykonany w programie Norma, obejmuje przedmiar robót i wycenę budynku w oparciu o Katalogi Nakładów Rzeczowych, z uwzględnieniem kosztu materiałów, robocizny, sprzętu i transportu.

Kosztorys rozbity jest na poszczególne części:
- stanu zerowego
- stanu surowego otwartego
- stanu surowego zamkniętego
- robót wykończeniowych
- robót instalacyjnych w budynku

Kosztorysy są aktualizowane co pół roku.
Wszystkie pozycje w kosztorysie podawane są w kwotach netto.
Kosztorys przygotowany jest w formie drukowanej w odrębnych teczkach, w dwóch egzemplarzach.

W skład Kosztorysu wchodzą następujące elementy:
- Kosztorys inwestorski części budowlanej
- Kosztorys inwestorski części instalacyjnej
- Kosztorys ofertowy części budowlanej
- Kosztorys ofertowy części instalacyjnej

Wszystkie informacje na temat pakietu dostępne tutaj - http://www.mgprojekt.com.pl/pakiet-kosz ... nwestorski
MGProjekt Pracownia Architektoniczna | http://www.mgprojekt.com.pl | 022 676 66 83
Awatar użytkownika
MG Projekt

Re: Pakiet kosztorys inwestorski

Postautor: jareczek » 10 lut 2012, 14:03

Samemu wszystko wycenic to jest chyba niemozliwe. A tak jest juz gotowe. Nie chcialbym nikogo obrazic, ale wszyscy znamy budowlancow. Zawsze cos podciagna na cenie, a czasami ewidentnie szukaja jelenia. Majac taka baze wiemy juz przynajmniej na czym stoimy.
Awatar użytkownika
jareczek

Postautor: shearer » 14 lut 2012, 23:08

Takie wstepne koszty sa dostepne na stronie i tu podziekowania dla pracowni, ze takie obliczenia udostepnia. A takie szczegolowe i obliczeniam juz wszystkiego to tez sie oplaca. Nie ma potem nerwow ze cos nas zaskoczylo cenowo.
shearer

Postautor: Bob_budowniczy » 19 lut 2012, 11:28

Kolejny pakiet, który zamówiłem do swojego Orlika. To na pewno ułatwi zorientowanie się w kosztach. jest też podana robocizna, a wiadomo jak niektóre firmy tylko czekają na znalezienie kogoś kto niezbyt orientuje się w kosztach. Teraz mam przynajmniej jakoś podstawę negocjacji a to zawsze potrafi oznacza mniejsze koszty realizacji. Na pewno warto!
Awatar użytkownika
Bob_budowniczy

Postautor: Elf » 19 lut 2012, 13:37

Zamówiony razem z projektem Ranczo. Teraz czekam na wszystkie papierkowe sprawy związane z działką i zaczynamy się budować! Teraz zostało już tylko drzewo :D
Elf

Postautor: banan » 19 lut 2012, 19:31

pakiet dla klejnota z garazem zamowiony i mozemy sie budowac. Dziekuje pracowni za mila, szybka i bezstresowa obsluge. Podesle kilka zdjec stanu surowego mojego klejnota :)
banan

Postautor: kamil38 » 20 lut 2012, 21:27

pakiecik dla mojego bonifacego juz zamowiony. Teraz czekam na dokumenty i zaczynamy negocjacje z ekipami budowlanymi :) Pozdrawiam i dziekuje za mila wspolprace przy wyborze projektu.
kamil38

Postautor: orzech » 20 lut 2012, 23:00

Pakiet zamowiaony do projektu poludniwy. Nie wyobrazam sobie budowy domu bez takiego pakietu. Dla mnie to podstawa. Teraz tylko pozostalo mi czekac na dokumenty i myslec o realizacji moich czterech katow :)
orzech

Postautor: Reverof » 27 sty 2013, 18:13

orzech
i jak idzie realizacja?:)
Reverof

Postautor: madzik » 24 lis 2013, 18:15

Nie ma możliwości aby samodzielnie wycenić. Do tej czynności potrzebni nam specjaliści i to tacy, którzy doskonale wiedzą co i jak
pozdrawiam
madzik

Następna

Wróć do Pakiety dla domów