Pakiet klimatyzacja w domu

Pakiet klimatyzacja w domu

Postautor: MG Projekt » 03 lut 2012, 08:08

Klimatyzacja w domu to pragnienie wielu osób, którym doskwierają letnie i wiosenne upały. W trosce o to aby Państwa dom dawał Wam maksimum komfortu mieszkania, postanowiliśmy wprowadzić nowy pakiet zawierający projekt klimatyzacji dla wnętrza budynku.

Obrazek

Do każdego naszego projektu możecie Państwo teraz zamówić taki pakiet, w cenie 150 zł . Projekt instalacji klimatyzacji przewidzieliśmy dla każdego projektu z oferty, jednak ze względów ekonomicznych – odradzamy go raczej Klientom zamawiającym najmniejsze domki z naszej oferty, o powierzchni 50-60 m2.
Instalacja klimatyzacji w domu według naszego projektu przewiduje kilka jednostek wewnętrznych, nawiewających powietrze, oraz jednostki zewnętrzne. Całość zaprojektowana jest w zwielokrotnionym układzie „split” lub „multisplit”.

Obrazek

Wszystkie informacje na temat pakietu dostępne tutaj - http://www.mgprojekt.com.pl/pakiet-klimatyzacja-w-domu
MGProjekt Pracownia Architektoniczna | http://www.mgprojekt.com.pl | 022 676 66 83
Awatar użytkownika
MG Projekt

Re: Pakiet klimatyzacja w domu

Postautor: welbek » 08 lut 2012, 13:51

Dla mnie klimatyzacja w domu to podstawa. W letnie dni nie ma nic lepszego niz posiedziec sobie w chłodnym pokoju nie slyszac jednoczesne glosnych wiatrakow czy innych urzadzen. Nie wiedzialem ze klima moze sluzyc do... ogrzania pomieszczen. To dopiero niespodzianka!
welbek

Postautor: ju_sikorka » 12 lut 2012, 21:38

no fajna sprawa, jak juz budować dom to grzech nie pomhysleć o takich rzeczach, kilka lat temu klima to była jeszcze taka eksptrawagancja w domu, ale teraz w zasadzie koszty nie są takie wysokie, jak juz bydujesz dom od zera to fajnie o tym myśleć
ju_sikorka

Postautor: kliment » 19 lut 2012, 08:52

Tak, teraz klimatyzacja to podstawa. nie jest za droga w montażu i w utrzymaniu. Mimo wszystko w moim domku letniskowym zdecydowałem się na nią, choć ma lekko powyżej 60 metrów. Jak to ma być domek, w którym wszyscy mają odpocząć to klimatyzacja musi być :)
kliment

Postautor: Bob_budowniczy » 19 lut 2012, 11:23

No żyjemy w końcu w XXI wieku i klima to już jakiś luksus. Uważam, że to za kilka chwil będzie standard. Tak szybko to teraz postępuje. W końcu jak ktoś buduje dom to klima to już aż tak duży wydatek nie jest a ile przyjemności może zapewnić 8-)
Awatar użytkownika
Bob_budowniczy

Postautor: Rubinek » 21 lut 2012, 23:21

Ja również nie wyobrażam sobie teraz domu bez klimatyzacji. Nie musi być jakaś super, ale taka żeby spełniała swoje podstawowe funkcje. Pakiecik do Rubina już zamówiony :]
I Love Rock'N'Roll
Awatar użytkownika
Rubinek

Postautor: Next » 12 mar 2012, 11:07

A mnie ciekawi ten pakiet, a konkretniej zamontowane jednostki Mitsubishi. Czy są wydajne? Czy to dobry wybór? Jasne, że taki pakiet to świetna sprawa, bo oszczędzi mi zlecania tego na zewnątrz, ale nie wiem jak z proponowanym sprzętem - czy są na rynku ciekawsze propozycje?
Think NEXT!
Next

Postautor: Amarantus » 23 maja 2012, 06:40

Na pewno zamówię pakiet klimatyzacji, jak już tylko zdecydujemy się na jakiś dom. :D Swoją drogą, fajnie że w mg projekt można dokupić takie rzeczy i nie martwić się już na własną rękę. :D
Amarantus

Postautor: Frantz » 18 wrz 2012, 13:26

słuchajcie i jak sprawdza się taka klima?
Szczerze mówiąc, mając klimatyzacje w pracy nie wiem czy chciałabym taka w domu. Pomijając, że jestem ciepłolubny, to zawsze po klimie wszyscy są przeziębieni i mają wysuszone oczy. Dlatego jestem ciekawy jak takie rozwiązanie sprawdza się w domu, gdzie jednak jest trochę inaczej niż w biurze :p i może jest to jednak dobry pomysł? Opowiedzcie coś o tym!
Frantz

Postautor: domina » 19 wrz 2012, 09:03

Ja tam zawsze na lato wyciągałam elektryczne wiatraki, nie dają jednak one super zimna, ale mi wystarczało+ kamienica, więc nie było jakieś tragedii. Ale u moich rodziców na morzem, jak przygrzało w domu, z pokojem na poddaszu to ledwo można wytrzymać. Klima więc to chyba fajna opcja, tylko żeby to powietrze nie robiło się przez to takie sztuczne i suche :/
domina

Następna

Wróć do Pakiety dla domów