Opinie na temat pracowni MG

Re: Opinie na temat pracowni MG

Postautor: Marish » 24 cze 2012, 21:47

U mnie sporo znajomych z MG się budowało i mi zachwalało, przewijały sie też inne pracownie, ale już nie takie pochlebne opinie były. Chcąc nie chcąc, cieszy mnie taki dobre zdanie innych o tej pracowni, bo projekty juz dawno skradły moje serce
Marish

Postautor: Dorota » 23 lip 2012, 10:51

Rozglądamy się po różnych stronach pracowni, szukamy po różnych forach internetowych i naszą uwagę w główniej mierze zwróciła właśnie ta pracownia. W internecie ma bardzo dobrą opinie a i od znajomych parę dobrych słów słyszałam.
Jak będzie u mnie się okaże, ale mam nadzieję że bezproblemowo ;)
Dorota

Postautor: Jan » 20 sie 2012, 13:13

Cieszę się że tyle pochlebnych opinii tutaj jest na temat pracowni, w końcu większość osób tutaj miało do czynienia z tą pracownią. Ja osobiście jestem na etapie poszukiwań i ogólnie opinię mam pozytywną -> zasłyszaną u znajomych i rodziny 8-)
pozdrawiam
Jan

Postautor: Jaga » 22 sie 2012, 13:51

Nie będe się wyróżniać, w końcu trafiłam na tą stronę i pracownie ;) Słyszeliśmy z mężem wiele pozytywnych opinii, główne dotyczących ciekawych i dobrych projektów. Nie mylili się, jest tutaj bardzo wiele interesujących propozycji;)
Jaga

Postautor: AlaW » 23 sie 2012, 11:35

No tak, słyszeliśmy wiele dobrego o tej pracowni i jeszcze jednej, konkurencyjnej. Skusiliśmy się na tą z powodu bardziej praktycznych i ładniejszych projektów :) Niemniej cięszę się że tyle jest tu osób zadowolonych z pracowni!
AlaW

Postautor: fikar » 23 sie 2012, 12:51

U mnie niestety nikt nie budował domów z tej pracowni, trafiłam przez przypadek a innym forum. Sporo osób zachwalało i postanowiłam sprawdzić, i rzeczywiście świetne projekty mają ;)
fikar

Postautor: foux » 18 sty 2013, 13:02

Planuję zakup domu, niestety ten który wypatrzyłem ma wielospadowy dach a gdzieś wyczytałem że przy budowaniu takiego domu, ceny realizacji znacząco wzrastają, a także im bardziej skomplikowana budowa dachu, tym większe prawdopodobieństwo ewentualnych uszkodzeń. Czy to prawda?
foux

Postautor: michalgasiorowski » 24 sty 2013, 12:58

foux pisze:Planuję zakup domu, niestety ten który wypatrzyłem ma wielospadowy dach a gdzieś wyczytałem że przy budowaniu takiego domu, ceny realizacji znacząco wzrastają, a także im bardziej skomplikowana budowa dachu, tym większe prawdopodobieństwo ewentualnych uszkodzeń. Czy to prawda?

Witam serdecznie. Z tej strony Michał Gąsiorowski z MG Projekt. Na pewno im prostszy dach, tym łatwiejszy i tańszy w wykonaniu. Nie ma tutaj dwóch zdań. Mniejsze jest zużycie materiału na konstrukcję i pokrycie dachu. Mniej też kosztuje robocizna cieśli i dekarza. Natomiast czy przy prostszym kształcie dach jest mniejsze ryzyko ewentualnych uszkodzeń ( rozumiem, że chodzi o jakieś awarie w późniejszej eksploatacji domu) ? - Nie wydaje mi się. Nawet najprostszy dach jak zostanie wykonany niefachowo to będzie się psuł ( jego konstrukcja może być narażona na ponadnormatywne ugięcia , a pokrycie może być nieszczelne ). Tak samo, jeśli skomplikowany dach wykonają dobrzy fachowcy - nic się złego z nim nie będzie działo. Źródłem ewentualnych problemów jest profesjonalizm wykonawców, a nie sam kształt dachu.
Awatar użytkownika
michalgasiorowski

Postautor: czarnainez » 12 lip 2013, 09:41

Nam polecili znajomi, którzy mają od Pracowni "Jak marzenie" i bardzo ładnie im wyszło. Byliśmy na tyle zachwyceni, że spytaliśmy o architektów i w ten sposób my też szukamy obecnie naszego wymarzonego projektu domku :)
czarnainez

Postautor: dudusia » 23 sie 2013, 10:16

Znaleźliśmy ofertę pracowni przypadkiem w internecie ale mocno przypadla nam do guustu. poszukalismy opinii i okazalo się ze wszyscy wyrazaja sie raczej pozytywnie ;)
dudusia

PoprzedniaNastępna

Wróć do Obsługa klienta