Opinie na temat pracowni MG

Re: Opinie na temat pracowni MG

Postautor: inna » 21 mar 2012, 09:58

Oglądaliśmy sporo różnych for internetowych bo akurat znajomi zadni domu nie budują i ostatecznie zdecydowaliśmy się na MG Projekt. Z tego co czytałam projekty są super przygotowane nie ma błędów a i same domki są bardzo ładne. No nic zdecydowaliśmy się na jedną pracownie w ktorej chcemy zamówić wszystko i mam nadzieję ze to nie będzie błąd. Na pewno damy znać jak już kupimy projekt co z tego wszystkiego wyszło. :)
inna

Postautor: Tola » 21 mar 2012, 12:43

Mnie znajomi polecili tą pracownie, ale czytałem też kilka for internetowych w poszukiwaniu opinii na jej temat.Zapowiadają sie bardzo profesjonalnie, wiec szukamy projektu ;)
Tola

Postautor: DanieLo » 11 kwie 2012, 06:21

Nie wyroznie sie mowiac ze podslyszalem od znajomych ze warto sprawdzic mgprojekt. Wszyscy sa tacy zadowoleni, wiec może rzeczywiście warto... Wszystko sie okaze. Gdy tylko bede juz mial jakas opinie wykreowana napewno dam znac. Poki co przegladajac ich prace widze ze sa nawet nie zli.
Pozdrawiam
DanieLo

Postautor: Dakota » 11 kwie 2012, 09:04

Ja sporo słyszałam o MG od znajomych, którzy się budowali jakiś czas temu. Nawet nie mam czasu sprawdzać inne pracownie, po prostu im ufam. Widzę tutaj też wiele pochlebnych opinii, więc się bardzo cieszę. Mam nadzieję, że wkrótce znajdę i ja swój wymarzony projekt;)
Dakota

Postautor: Marcelina.80 » 13 kwie 2012, 09:59

Dakota myślę że nie będziesz miała najmniejszego problemu, przy tak wielkim wyborze każdy znajdzie coś dla siebie. Domy mgprojektu z tego co widzę projektowane są w różnych stylach i na każdy gust. Sama już kilka fajnych pomysłów podpatrzyłam. Też już nie mogę doczekać się ostatecznego wyboru.
Marcelina.80

Postautor: szpak » 20 kwie 2012, 13:44

znajomi budowali razem z MG i bardzo sobie chwalą. ja mam na oku kilka innych pracowni jeszcze, ale nie wymieniam, żeby tu konkurencji nie robić. w każdym razie mg jest na razie moim faworytem bo znajomi nie mieli żadnych zastrzeżeń. pozdro dla innych budujących.
szpak

Postautor: Oda » 22 kwie 2012, 15:57

U mnie nikt nigdy domu nie budował, więc nie mam na kogo zapytać. Przyznaje szczerze że oglądam projekty nie tylko ten pracowni, ale MG ma bardzo pochlebna opinię w internecie, dlatego jest skora im zaufać ;)
Oda

Postautor: gooral » 08 maja 2012, 09:18

duzo slyszalem sporo dobrego troche niedobrego, ale jakby samo dobre bylo to przeciez by to podejrzane bylo! ;)

tak czy tak podobaja nam sie projekty z mg projektu i na pewno chcielibysmy wybrac ktorys z nich. zobaczymy ktory :)
Awatar użytkownika
gooral

Postautor: Iga » 17 maja 2012, 10:39

Różne projekty i różne pracownie oglądaliśmy, postawiliśmy na MG Projekt ze względu na zaufanie jakie mają moi znajomi. Też wybrali właśnie tą pracownie, przy okazji odradzając parę innych ( ale nie będę się o nich rozpisywać :))
Iga

Postautor: PiotrP. » 21 maja 2012, 13:16

Postawiliśmy na ta pracownie ze wzgledu na jej renome. Tez słyszeliśmy parę drobnych podwinięć, ale nie były one aż tak straszne jak w innych pracowniach ;)
Pozatym projekty, projekty i jeszcze raz projekty! Są najlepsze :)
PiotrP.

PoprzedniaNastępna

Wróć do Obsługa klienta