Ogrodzenie tymczasowe czy warto

Re: Ogrodzenie tymczasowe czy warto

Postautor: Karena » 03 sie 2018, 08:26

Tak bardzo fajną alternatywą są ogrodzenia łupane firmy Joniec. Bardzo przypominają naturalny piaskowiec a jednak cenowo tańsze ,no i postawienie takiego łupanego ogrodzenia trwa o wiele krócej niz z kamieni naturalnych.Stawia się bloczki ,ktore zalewa się betonem. Z tym że musi to być dobrej jakości beton aby nie przepuszczał wody ,która w zimie zamarza.
Karena

Postautor: bianka » 23 sie 2018, 11:05

Oczywiście, że tak. Ludzie nie znają koncepcji terenów prywatnych i bez żadnych barier czy oznaczeń nie zorientują się, że nie wolno naruszać czyjejś posesji i albo będą przez nią przechodzić albo przejeżdżać/parkować. A solidnego ogrodzenia też nie wykonuje się z dnia na dzień, jeśli ma być zrobione porządnie i starczyć na lata.
Awatar użytkownika
bianka

Postautor: samer » 26 lut 2019, 15:15

Oczywiście, że jest sens. Ja na stopkach jońca postawiłem słupki, całość owinąłem siatką a do niej przyczepiłem przyczepiłem poliestrową plandekę. Żadna wścibska sąsiadka nie zajrzy co się dzieje na budowie, chyba że zawezwie stra z wysięgnikiem. :D
samer

Postautor: wilczek » 25 mar 2019, 16:40

Jako ogrodzenie tymczasowe siatka się sprawdzi. Tylko pytanie, czy właśnie chcesz w to inwestować? Nie lepiej później zainwestować w lepsze rozwiązanie? Po co dwa razy wydawać kasę.
wilczek

Postautor: ArturSom » 27 mar 2019, 12:38

Jeżeli nie musisz to lepiej nie, zamiast tego lepiej zainwestować w porządne ogrodzenie i tutaj myślę, ze warto abyś podczas poszukiwań zajrzał do oferty producenta Pozbruk gdzie znajdziesz kilka interesujących opcji do zastosowania od frontu jak i z tyłu domu m.in model Karo.
ArturSom

Poprzednia

Wróć do Porady budowlane