Ogród

pawelszabla

29 gru 2021, 15:13

Możecie mi polecić jakąś sensowną firmę, która zajmuje się we Wrocławiu i okolicach aranżowaniem ogrodów? Szukam kogos z doświadczeniem, kto będzie w stanie mi coś sensownego na tym polu zaproponować. Zależy mi przede wszystkim na tym, że wszystko będzie wykonane estetycznie, z pomysłem, tak by to miejsce stało się doskonałe do wypoczynku dla całej rodziny.

sochaarek

30 gru 2021, 10:54

Zdecydowanie jeśli chodzi o to co oferuje ww.trawarica.pl to będzie doskonały wybór jeśli planujesz aranżację ogrodu. Kompleksowo pochodzą do tematu, można faktycznie liczyć na ich ofertę i pomoc w aranżacji wnętrz. Jeśli będziesz planował wykonanie ogrodu to warto skorzystać z pomocy, ktoś kto ma doświadczenie na pewno poradzi sobie lepiej z przygotowaniem takiego ogrodu i efekty aranżacji będą świetne.
anoki01

04 sty 2022, 22:42

Mnie szkoda było kasy żeby firmę do urządzania ogrodu wynajmować. Wolałam sama z mężem wszystkim się zająć. Poprzedniej zimy sobie na spokojnie wszystko planowaliśmy, przydały się blogi i grupy na FB. A zaoszczędzone pieniądze wydaliśmy na różne elementy do aranżacji od jońca czyli kostka, palisady na obrzeża, gazony na donice i oczywiście lampy ogrodowe. Nie ma w nim nic wymyślnego, ale jest naprawdę ładnie.
Argentina

27 sty 2022, 19:04

Ja tam sobie sama urządzam ogród tak jak ja chce ;) Są też kwiaty, które lubię sadzać na wiosnę i są to np Dalie oraz Tulipany
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off-topic”