Nowoczesne detale w domu

Re: Nowoczesne detale w domu

Postautor: BikeTrial » 10 lip 2018, 08:03

Ja kupuję ozdoby i gadżety na Aliexpress. Dużo fajnych rzeczy w całkiem dobrej cenie można tak znaleźć.
Szczerej ciekawości i niezależnej myśli często udawało się przeżyć starannie zaplanowane wysiłki, by je zabić.
Awatar użytkownika
BikeTrial

Postautor: onaszkowski » 15 lip 2018, 12:17

Beton nie tylko prezentuje się ładnie ale także jest dość wymagający przy obróbce. Do wywiercenia otworu w betonie potrzebna jest koronka diamentowa. Koronka diamentowa cechuje się wysoką trwałością w porównaniu do pozostałych, dzięki czemu przeznaczona jest właśnie do tak twardych materiałów jak beton. Największym plusem używania koronki diamentowej jest estetyczne wiercenie (bez uszczerbków)
onaszkowski

Postautor: nieti » 07 sie 2018, 09:07

My właśnie jesteśmy na etapie wykańczania kuchni i zainwestowaliśmy w porządne, nowoczesne blaty, a co. :D Ekstra się prezentują na tle całości, dodatkowo poradzono nam, by zainstalować sobie gniazda nablatowe - muszę powiedzieć, że naprawdę super się sprawdzają, mega wygodne i dobrze się komponują ze stylem naszej kuchni. Polecam takie rozwiązanie każdemu. ;)
nieti

Postautor: tent » 16 sie 2018, 10:34

nieti a macie już wybrane kolory na ściany? jeśli nie to z własnego doświadczenia mogę polecić farby duluxa easycare kuchnia i łazienka. my nimi właśnie malowaliśmy podczas ostatniego remontu i jestem zadowolona bo świetnie się spisują, są niewrażliwe na panującą wszędzie wilgoć. a jak mi się zachce zmiany koloru to łatwo będzie przemalować, nie to co z płytkami
tent

Postautor: Anastazja15 » 17 sie 2018, 14:09

Tylko pytanie podstawowe - czy dom zaaranżowany jest w stylu nowoczesnym. Jeżeli nie, to takie nowoczesne detale nie będą miały tak naprawdę żadnej racji bytu... Wręcz mogą zniszczyć dotychczasowy design :)
Organiczna architektura szuka wyższego sensu użyteczności i komfortu, wyrażonych w organicznej prostocie.s
Awatar użytkownika
Anastazja15

Postautor: Lewczak » 12 wrz 2018, 10:45

Nowoczesne wnętrza staja się ostatnio coraz bardziej popularne. U mnie w planach jest niewielki remont i wymiana mebli. Zastanawiałam sie na jakie dodatki do pokoju postawić, na szczeście spodobały mi się na [ worek do siedzenia. W praktyce sa też bardzo wygodne. Co sądziecie o takich dodatkach?
Lewczak

Postautor: kilianowka » 27 gru 2018, 10:41

Wraz z mężem postawiliśmy właśnie na nowoczesną dekorowaną blachę na elewacji, widzieliśmy w nova trading gdyby ktoś szukał.Przeróżne wzory i kolorystykę. Zrobiły na nas bardzo duże i dobre wrażenie. Nie sądziłam ze takie cuda z blachy można uzyskać. Nie mogę się doczekać efektu końcowego. :) :mrgreen:
kilianowka

Postautor: davis12 » 02 sty 2019, 18:42

Do takich nowoczesnych detali z pewnością można zaliczyć rolety, które ostatnimi czasy stają się coraz bardziej popularne, Również i ja zadecydowałem o takim zakupie a zachęciła mnie do tego oferta Rolety Mobi. Ich jakość zrobiła na mnie kapitalne wrażenie.
davis12

Poprzednia

Wróć do Off-topic