Nowoczesne detale w domu

Re: Nowoczesne detale w domu

Postautor: sonia023 » 21 mar 2018, 21:51

Ja ostatnio kupowałam kilka ozdób do swojego domu i była to okazja, aby pierwszy raz spotkać gdzieś płatności https://www.cashbill.pl/ Wiem, że wiele osób szuka informacji na ich temat i ja muszę przyznać, że cała transakcja przebiegła szybko i bez żadnych problemów. Więc jeśli tylko ktoś byłby tym zainteresowany to myślę, że można się decydować na wprowadzeniem tego do swojego sklepu.
sonia023

Postautor: sakaki » 26 mar 2018, 07:45

irenka888 pisze:Aktualnie wiele osób rezygnuje z tapet na rzecz fototapet albo malowanych ścian, a mnie się właśnie wydaje, że tapety dekoracyjne mogą być nowoczesnym elementem we wnętrzu.

Tu się nie zgodze. O ile fakt faktem tapety wracają do fast, stają się trendy i coraz więcej osób decyduje się na taką formę dekoracyjną, to wraz ze wzrostem popularności tradycyjnych tapet, idą fototapety. Jest to nie tylko widoczne coraz częściej w domach, ale również w biurach. Na fototapety decydują się osoby chcącę nadać świeżości w swoim salonie czy nawet kuchni. To nowoczesność i zupełnie inna jakość. Nie ma sensu nawet tego porównywać. Popatrz na aranżacje jakie ludzie tworzą w Google Grafika. Rewelacja.
sakaki

Postautor: Lewczak » 12 kwie 2018, 13:09

Dobrze jest postawić też na takie dodatki jak fototapeta do domu. Czasami, odpowiednio dobrana może bardzo ładnie powiększyć małe pomieszczenia. Dlatego może popatrz tutaj https://www.decormint.com/pl/ za ładnymi i tanimi fototapetami. Wiem, że jakość wykonania maja dobrą a nie musisz za to przepłacic.
Ostatnio zmieniony 19 cze 2018, 11:28 przez Lewczak, łącznie zmieniany 1 raz
Lewczak

Postautor: irenka888 » 25 maja 2018, 07:31

Też chciałabym mieć dużo kwiatów w domu, ale ilość miejsca mi na to nie pozwala. Znalazłam na to sposób i badzo często wybieram akcesoria do domu z motywami kwiatowymi. Ostatnio kupiłam pufę ze wzorem liści monstery. Możecie ją zobaczyć tutaj: https://www.dekoori.pl/kategoria/dodatki-do-domu. Prawda, że rewelacyjna?:)
irenka888

Postautor: Norek » 14 cze 2018, 19:13

sakaki pisze:Tu się nie zgodze. O ile fakt faktem tapety wracają do fast, stają się trendy i coraz więcej osób decyduje się na taką formę dekoracyjną, to wraz ze wzrostem popularności tradycyjnych tapet, idą fototapety. Jest to nie tylko widoczne coraz częściej w domach, ale również w biurach.

No jakość nie zdarzyło mi się jeszcze w biurach oglądać fototapet. A dość często odwiedzam różnego typu biurowce. Raczej teraz idzie się naprawdę w nowoczesność czyli w okładziny ścienne - typu blachy perforowane, siatki itp. Zobacz sobie realizację firmy Barwa System - oni specjalizuję się w tego typu rzeczach i robią naprawdę genialne aranżacje. Ostatnio widziałem wnętrza robione przez nich w Biurowcu Dominikańskim we Wrocławiu - świetna sprawa.
Norek

Postautor: kk001 » 20 cze 2018, 20:04

Nowoczesnym detalem a jednocześnie zaskakującym może być biały wełniany koc. Poszukaj sklep z wełnami i daj babci na zabicie nudy włóczki. Myśle,że wyjdzie z tego niezły detal
kk001

Postautor: kulik86 » 22 cze 2018, 07:55

hej,
a u nas jest na odwrót mamy całe mieszkanie w stylu nowoczesnym, a dodatki bardziej nawiązują do przeszłości i tradycji! fajne połączenie! ostatnio kupiliśmy lampę witrażową która jeszcze bardziej odmieniła nasz salon :D polecam
kulik86

Mój dziennik budowy

Postautor: LaxBro » 27 cze 2018, 15:17

Mam to samo zdanie co mój poprzednik... Nic dodać oraz nic ująć...
Powiedziałeś żeberka, prawda?
Awatar użytkownika
LaxBro

Postautor: tadeuszw » 28 cze 2018, 13:19

Co według was jest niezbędne w kuchni, jeśli chodzi o akcesoria? Zastanawiam się nad złożeniem zamówienia w sklepie https://www.kiwimag.pl, chodzi mi o takie drobiazgi jak stojaki na kubki, buteleczki na przyprawy itp. Chciałabym mieć "ładnie" w kuchni, z drugiej strony do tej pory miałam wszystkie przyprawy w opakowaniach i jakoś dawałam radę gotować :)
tadeuszw

Postautor: tent » 01 lip 2018, 23:39

Norek pisze:
sakaki pisze:Tu się nie zgodze. O ile fakt faktem tapety wracają do fast, stają się trendy i coraz więcej osób decyduje się na taką formę dekoracyjną, to wraz ze wzrostem popularności tradycyjnych tapet, idą fototapety. Jest to nie tylko widoczne coraz częściej w domach, ale również w biurach.

No jakość nie zdarzyło mi się jeszcze w biurach oglądać fototapet. A dość często odwiedzam różnego typu biurowce. Raczej teraz idzie się naprawdę w nowoczesność czyli w okładziny ścienne - typu blachy perforowane, siatki itp.

Tu się zgodzę. Na ogól dominują tradycyjne rozwiązania czyli malowane ściany i tak jest u mnie, ja zleciłem wykończyć ściany matowym duluxem easycare. Ale faktycznie zdarzają się jakieś blachy, beton, cegły itd. ale to w bardziej ekstrawaganckich wnętrzach
tent

PoprzedniaNastępna

Wróć do Off-topic