Nowoczesne detale w domu

Re: Nowoczesne detale w domu

Postautor: karo22 » 06 lis 2013, 09:37

To racja. Budowa domu niby najcięższa ale potem to wszystko wyposażyć i gustownie urządzić... To chyba większy kłopot.
karo22

Postautor: Wintek » 04 mar 2014, 13:40

U mnie problem jest taki, ze nawet jeśli podoba mi się dane rozwiązanie, dodatek, to na przykład we własnym domu nie chciałbym mieć takiego - mała funkcjonalność, zbyt duża ekstrawagancja, trudne w utrzymaniu w należytej czystości itd.
Dobre gwinty
Wintek

Postautor: janek54 » 06 kwie 2014, 19:54

karo22 pisze:To racja. Budowa domu niby najcięższa ale potem to wszystko wyposażyć i gustownie urządzić... To chyba większy kłopot.

Też tak uważam. W Polskiej architekturze mamy wiele przypadków kiczu. Mistrzami pod względem estetyki przestrzennej są chyba Brytyjczycy. Są pod tym względem mistrzami - warto się na nich wzorować. U nas pełno jest np tandetnej blachy przy budowie garaży. A spójrzcie na te drewniane konstrukcje niewiele droższe, a tworzą swoistą harmonię z otoczeniem.
janek54

Postautor: mloda.1234 » 06 sie 2014, 08:56

A ja polecam na ściany stare cegły. Zastosowaliśmy je z mężem w kuchni i jesteśmy zadowoleni. Kuchnia wygląda całkiem inaczej od innych.
mloda.1234

Postautor: janxar » 02 wrz 2014, 08:51

Moim zdaniem jednym z ważniejszych elementów w mieszkaniu jest właściwe dopasowanie oświetlenia. Nierzadko złe oświetlenie może źle wpłynąć na całą pracę i efekt będzie mizerny. Zajmuje się wykańczaniem wnętrz i nie raz spotkałem się ze źle dopasowany oświetleniem. Całkiem ładnie, trochę uniwersalnie wygląda zastosowania lamp które w mojej ocenie ładnie będą się komponowały z każdym wystrojem.
Awatar użytkownika
janxar

Postautor: Aza » 11 sie 2015, 19:19

Może odświeżę nieco temat i zapytam co myślicie na temat zastosowania dużych płyt betonowych w łazience http://www.artcorestudio.pl/31-beton-architektoniczny ? Właśnie przyszedł czas projektu łazienki w naszym domu i tak się zastanawiam czy nie zastosować tego materiału. Oczywiście beton ten jest odpowiednio impregnowany dlatego też świetnie nadawałby się na podłogę jak i ściany we wnęce prysznicowej. Materiał surowy może nawet chłodny ale z odpowiednimi dodatkami raczej by się ładnie prezentował.
Aza

Postautor: MG Projekt » 12 sie 2015, 09:32

Płyty z betonu architektonicznego są bardzo modne ale nie wszyscy są do nich przekonani. Jak wspomniano materiał jest chłodny i surowy jednak nadaje wnętrzu charakteru.
MGProjekt Pracownia Architektoniczna | http://www.mgprojekt.com.pl | 022 676 66 83
Awatar użytkownika
MG Projekt

Postautor: Kamil » 25 sty 2016, 02:09

W łazience raczej bym tego nie zastosował, ale w salonie przy odpowiednim wystroju, myślę że te płyty mogą zdać egzamin.
Kamil

Postautor: konrad786 » 25 sty 2016, 10:39

Ja potrafię sobie wyobrazić piękną łazienkę z betonowymi płytami. Podobają mi się takie wnętrza, choc trudno im odmówić tego, że bywają chłodne.
konrad786

Postautor: kossa » 29 lut 2016, 13:53

Ja stawiam na większe detale, raczej jeden większy, jak np. jedna metalowa szafka. U tego producenta obudów metalowych kupiłem kilka szafek do gabinetu http://www.techmark.com.pl. Wstawiam link, może się przyda:)
kossa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Off-topic