Nowoczesna brama przesuwna? Który producent? Jaka automatyka

Nowoczesna brama przesuwna? Który producent? Jaka automatyka

Postautor: Pawelw2017 » 14 lis 2017, 17:49

Witam serdecznie,

Poszukuje 4 metrowej bramy przesuwnej oraz furtki w fajnym designie. Czy ktoś może polecić dobrego producenta? Jaką automatykę polecilibyście?

Mój budżet to 18.000 PLN. Dodatkowo w tej cenie muszę zmieścić ok 35 metrów paneli.

Z góry dziękuje za sugestię.
Pawelw2017

Re: Nowoczesna brama przesuwna? Który producent? Jaka automa

Postautor: Niespoh » 06 gru 2017, 11:29

Ja jestem na etapie ogrodzenia tymczasowego z siatki leśnej ,ale też powoli rozglądam się za ogrodzeniem stałym
i oczywiście mam chęć na bramę przesuwną + automatyka ,ale ceny mnie przerażają.
Ostatnio zmieniony 05 kwie 2018, 07:12 przez Niespoh, łącznie zmieniany 1 raz
Niespoh

Mój dziennik budowy

Postautor: tiki » 12 gru 2017, 17:41

SPrawdzaliście ofertę firmy Kris z Lublina? Mają w sprzedaży Napędy do bram wjazdowych przesuwnych, skrzydłowych, garażowych, napędy i sterowania do systemów bram przemysłowych oraz systemy bram do garaży zbiorczych. Może znajdziecie wśród ich asortymentu sprzęt odpowiedni dla Was.
tiki

Postautor: tomek5555 » 26 sty 2018, 10:28

Mogę polecić sklep internetowy, gdzie zamawiałem pełne ogrodzenie, akurat ja miałem bramę uchylną, oraz siatkę (ze względnu na niskie koszty)
tomek5555

Postautor: Margot » 26 lut 2018, 11:12

Chyba wszystko zalezy od tego jakiej marki wybierzesz napęd i jakiej firmy masz brame. na takich rzeczach nie ma sensu oszczedzać bo jak cos się popsuje to wyjdą Ci dodatkowe koszty.
Margot

Postautor: Karena » 03 sie 2018, 05:12

Tak to ważne aby zamontować dobry napęd do bramy,ale ważne jest też aby zamontować ją na stabilnych słupkach. My z mężem robiliśmy ogrodzenie modułowe z firmy joniec. Bardzo stabilne i dobrze wykonane. Mamy je juz kilka lat i brama jest też zamocowana na słupkach ogrodzeniowych i nic się nie dzieje.
Karena

Postautor: frendzel » 16 sie 2018, 12:41

hej, jeśli szukasz firmy która oferuje sprzedaż, serwis, montaż bram sprawdź sobie tutaj http://www.bramy.edu.pl, ja znalazłem wszystkie przydatne mi informacje własnie na tym portalu
:)
frendzel

Postautor: adasw2 » 17 wrz 2018, 09:30

Bardzo miło wspominam współpracę z firmą Hammerman Tech, zrobili mi na zamówienie bramę przesuwną, z której jestem bardzo zadowolona. Posiadają też automatykę do bram renomowanych producentów. Tutaj masz ich ofertę https://www.hammerman-tech.pl/oferta/automatyka-do-bram Może Cię zainteresuje.
adasw2

Postautor: piter » 25 wrz 2018, 07:26

W zasadzie w 99% bram wjazdowych stosuje się osprzęt do przesuwania bramy lub siłowniki, do bram skrzydłowych. Są to popularne rozwiązania a w związku z tym, stosunek ceny do jakości urządzeń jest też na dobrym poziomie.
W końcu dostępność specjalistów zajmujących się montażami tego typu instalacji jest też dosyć duża. Odsyłam jeszcze pod linka: http://systemyelektryczne.eu/ gdzie tematyk ta została szerzej opisana.
piter

Postautor: adamsantler » 08 paź 2018, 18:30

W temacie bram kutych uważam że jest tylko jedna firma którą mógłbym polecić. Jest to firma MB Nylec z Dębicy.
adamsantler

Następna

Wróć do Działka - teren wokół domu