Nowoczesna brama przesuwna? Który producent? Jaka automatyka

Re: Nowoczesna brama przesuwna? Który producent? Jaka automa

Postautor: ppsanrecki » 30 lis 2018, 10:51

Z automatyki polecam BFT. Dobra jakość, dobre wykonanie, łatwe otwieranie i zamykanie bramy. Siłownik dobrze znosi pracę w zmiennych warunkach atmosferycznych, a to ważne przy naszym klimacie
ppsanrecki

Postautor: barcisław » 30 mar 2019, 19:14

Sam mam BFT. Do Twojego postu dodam, że pomimo, że są to dobre siłowniki, które są przygotowane pod jak najłatwiejszy montaż, to jednak polecam, aby instalacją zajmował się profesjonalista zarekomendowany przez firmę. Nie ma to jak elektryk z prawdziwego zdarzenia, który wie jak połączyć wszystkie elementy tak, by najlepiej ze sobą współpracowały.
barcisław

Postautor: ArturSom » 05 kwie 2019, 09:01

Akurat jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości bramy przesuwnej to ze swojej strony polecam także zwrócić uwagę również na odpowiedni napęd do którego na pewno można zaliczyć model MAXGATE 2000kg o bardzo dobrych parametrach oraz wytrzymałości na obciążenia wagowe ale także działa w szerokich widełkach temperaturowych. Zastosowano w nim magnetyczne wyłączniki krańcowe, bezszczotkowy silnik, oraz dla dodatkowego zabezpieczenia fotokomórki które działają szybko i skutecznie. Jeśli chcesz się więcej na ich temat dowiedzieć to sprawdź ofertę sklepu JBPartner gdzie został naprawdę dokładnie przedstawiony.
ArturSom

Postautor: barcisław » 28 kwie 2019, 16:37

Jasne, że napędach do bram wytrzymałość jest kluczowa, ale jest jeszcze masa szczegółów, które decydują o jakości takiej automatyki - jest jeszcze kwestia jak napęd wygląda, jakie ma ograniczniki, jaka jest centralka czy potrafi liczyć potrzebny moment obrotowy itd. I dlatego ja jestem zwolennikiem BFT, bo ma to wszystkie ogarnięte.
barcisław

Poprzednia

Wróć do Działka - teren wokół domu