Nowa kuchnia

Nowa kuchnia

Postautor: Bobbudowniczy.tom » 03 mar 2017, 19:02

Witam, będę niebawem przeprowadzać w domu gruntowny remont, między innymi wymieniam cała kuchnię. Czy ktoś poleci mi sprawdzony sklep, w którym są dobre blaty granitowe, Warszawa lub okolica?
Bobbudowniczy.tom

Re: Nowa kuchnia

Postautor: Andrzej_J » 17 mar 2017, 07:42

widzisz, tera gdy komuś potrzebne, nie mogę sobie przypomnieć nazwy firmy u której my braliśmy ;/
Andrzej_J

Postautor: Margot » 06 kwie 2017, 13:34

średnio przepadam za remontami ale też nas to czeka w tym roku. Zmieniamy w kuchni dosłownie wszystko, najdłużej jednak szukałam baterii do kuchni. Ostatecznie, zdecydowałam się na marke KLUDI. Mają świetne baterie
Margot

Postautor: Agusiek55 » 30 maja 2017, 13:13

Do nowej kuchni obowiazkowo trzeba kupic nowe meble. Najwazniejszy to chyba jest ekspres :D Jezeli nie macie pomyslu jaki kupic, poczytajcie sobie o tym cudenku https://www.cafesilesia.pl/aeropress-kawa-ze-strzykawki
Agusiek55

Postautor: Pchelka12 » 31 maja 2017, 13:07

Bobbudowniczy.tom pisze:Witam, będę niebawem przeprowadzać w domu gruntowny remont, między innymi wymieniam cała kuchnię. Czy ktoś poleci mi sprawdzony sklep, w którym są dobre blaty granitowe, Warszawa lub okolica?

Ja mogę polecić salon meble kuchenne STOLGRO, tylko jeśli potraktujesz jako okolicę Toruń ;) Aż tak daleko nie jest, a zresztą warto, bo zrobią ci ładną kuchnię w dobrej cenie. Nie wiem, czy w Warszawce znajdziesz.
Pchelka12

Postautor: frendzel » 06 cze 2017, 09:46

Ja teraz też się wdałam w kuchnie w swoim domu. Meble zamówiliśmy u zaprzyjaźnionego stolarza i wyszły naprawdę pięknie. Wszelkie dodatki i akcesoria kupuje tutaj www.mensahome.eu. Ogólnie postawiłam na styl skandynawski, zresztą tak też wygląda reszta mojego domu. Meble mam białe, blaty i podłoga są drewniane co ociepla całość. Zastanawiam sie nad tym, aby jedną ścianę pomalować na jakiś żywy kolor, najlepiej turkusowy. :)
frendzel

Postautor: Karjed4 » 24 lip 2017, 15:52

Ja zawsze w tym temacie lubię szperać w necie. Mnóstwo jest fajnych stron z inspiracjami :) Np. tutaj są fajne nowoczesne kuchnie :D
Rodzina to niezwykłe zjawisko. Trzeba naprawdę dużo cierpliwości i dobrych chęci, żeby miała rację bytu.
Awatar użytkownika
Karjed4

Postautor: Majkel » 03 sie 2017, 06:45

Mnie się marzą meble kuchenne na wymiar. Katowice akurat reprezentuję, a tych firm u nas sporo - natomiast widziałem świetne realizacje na http://www.vena-kuchnie.pl/ - co myślicie? Bo jak dla mnie część z tych kuchni jest świetna, naprawdę.
Majkel

Postautor: Magdula88 » 04 sie 2017, 07:46

U mnie nowa kuchnia bedzie na pewno bardzo przytulna. Nie chce robic jakiegos surowego pomieszczenia bo bede bala sie nabrudzic. A przy wypiekach z http://blog-cukierniczy.pl/ nie raz mi sie to zdarzy :)
Magdula88

Postautor: michalciechan1 » 07 sie 2017, 06:03

Jeżeli chodzi o granitowe blaty w Warszawie to proponuję odwiedzić salon meblowy Atrium. Mają duży wybór mebli, blatów. Robią też na wymiar. Jak widziałem ich projekty to trzeba przyznać, że mają niezłe projekty. Powinni też mieć dobre granitowe blaty.
michalciechan1

Następna

Wróć do Adaptacja