Nowa kuchnia

Re: Nowa kuchnia

Postautor: Andrzej_J » 17 lip 2018, 20:07

Super akcesoria meblowe do kuchni kupowaliśmy w wireli.eu. W nowej kuchni w sam raz się sprawdzą. Polecam zajrzeć na stronę, tam pełna oferta i kontakt.
Andrzej_J

Postautor: Kati45 » 31 lip 2018, 18:59

Remont kuchni to naprawdę fajna sprawa, zwłaszcza jak można sobie wszystko od początku do końca zaplanować, wybrać funkcjonalne meble, w jakimś ciekawym kolorze, dobierać dodatki i ergonomiczną armaturę kuchenną - ja jestem świeżo po remoncie i zdecydowałam się na baterie firmy Kludi - osobiście jestem bardzo zadowolona :)
Kati45

Postautor: Natasza » 21 wrz 2018, 10:12

Do nowej kuchni i ekspresu dobrze jest się zaopatrzyć w pyszną kawę z https:// www.bogactwokaw.pl/ Smaczna i aromatyczna.
Natasza

Postautor: tapeciarz » 21 wrz 2018, 18:31

ja już kuchnie mam za sobą, wkońcu wymarzona lodówka dwu drzwiowa z zmywarką zagościły na dobre, teraz rozglądam się za meblami do salonu, i wpadła mi w oko oferta tej firmy na narożniki https://www.wikimeble.pl/ MEBLE_TAPICEROWANE/NAROZNIKI Są bardzo szykowne i pasowały by do mojego salonu. Oczyma wyobraźni widzę jeden taki narożnik naprzeciw telewizora z szklanym stołem. Chyba się skusze na niego i będe robić zamówienie
tapeciarz

Mój dziennik budowy

Postautor: michuseu » 29 wrz 2018, 09:26

Wcześniej widziałem, że padło pytanie o gładź, którą można zastosować do kuchni. Polecam taką wapienną Acryl Putz Renowa. Łatwo się nakłada, ładnie szlifuje, do tego jest równa powłoka po wszystkim. Bardzo dobra gładź
michuseu

Postautor: onaszkowski » 26 paź 2018, 18:22

Czy zmywarka do zabudowy http://www.candy.pl/pl_PL/produkty/pranie-suszenie/zmywarki/-/catalog/42514253/cdim-3t623prdf jest dość dobra, jeśli chodzi o kuchnię? Chciałbym się na nią zdecydować, ponieważ wydaje mi się, że jest godna uwagi z tego względu, że posiada tryb nocny, dotykowe przyciski i można nią sterować za pomoca WiFi.
onaszkowski

Postautor: KillMe » 28 paź 2018, 10:20

Wg mnie wszystkie akcesoria w kuchni powinny byc dostosowane do mieszkańców. My akurat bylismy totalnie zieleni jesli chodzi o takie full wyposazenie do kuchni, dlatego najzwyczajniej w swiecie przy okazji robienia mebli na wymiar w salonach agata od razu poprosilismy o fachowe wsparcie i dopasowanie do mebli niezbędnych akcesoriow typu lodówka czy kuchenka czy okap
KillMe

Postautor: Kati45 » 27 gru 2018, 11:14

W nowej kuchni można pozwolić sobie na odrobinę szaleństwo, masz białą kartę i możesz zrobić w niej wszystko, co tylko chcesz, i to jest naprawdę fajna sprawa. Dobierasz sobie wszystko od początku do końca, od mebli, sprzętów, dodatków po armaturę kuchenną - na ten ostatni aspekt warto zwrócić uwagę i wybrać coś designerskiego - ja osobiście mogę polecić Kludi.
Kati45

Poprzednia

Wróć do Adaptacja