Możliwość zwrotu projektu

Awatar użytkownika
MG Projekt
Posty: 954
Rejestracja: 17 sty 2012, 14:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

21 lut 2012, 09:14

Zgodnie z art. 10 "Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za produkt niebezpieczny" (Dz. U. z 2000 r. Nr 22, poz. 271 ze zm.) mają Państwo możliwość zwrotu lub bezpłatnej zamiany zakupionego towaru bez podawania przyczyny w terminie 10 dni od daty odebrania przesyłki. Zwroty przyjmujemy tylko w przypadku, gdy towar nie był kopiowany ani nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracany towar należy odesłać z otrzymaną wraz z nim fakturą VAT. Strona www.mgprojekt.com.pl nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. W innych przypadkach reklamacje nie będą uwzględniane.
Zamiana projektu. W przypadku zmiany projektu na inny z oferty firmy MG Projekt w terminie 10 dni od daty realizacji zamówienia - zamiany dokonujemy bez żadnych opłat manipulacyjnych. Jedynie należy uregulować różnicę między kosztem zwracanego a zamawianego projektu - jeśli zamawiacie Państwo projekt tańszy, wówczas my regulujemy różnicę.
Projekt należy odesłać w stanie nienaruszonym (niezniszczonym) na adres siedziby firmy: ul. Uczniowska 14, 03-112 Warszawa. Następnie po otrzymaniu odesłanych przez Państwa dokumentów nowy projekt dostarczony będzie w terminie do 7-10 dni przesyłką pocztową.

Dajemy gwarancję zamiany na inny projekt z naszej oferty, po upłynięciu 10-dniowego terminu od zakupu. Przyjmujemy zamiany dokumentacji do dwóch miesięcy od daty odbioru projektu. Wówczas doliczamy opłatę manipulacyjną w wysokości 300 zł za zamianę, plus różnicę w koszcie między projektem oddawanym i zamienianym. Projekt należy odesłać w stanie nienaruszonym (niezniszczonym) na adres siedziby firmy: ul. Uczniowska 14, 03-112 Warszawa. Następnie po otrzymaniu odesłanych przez Państwa dokumentów nowy projekt dostarczony będzie w terminie do 7-10 dni przesyłką pocztową za pobraniem.

Dajemy dodatkową gwarancję zamiany na inny projekt z naszej oferty, po upłynięciu dwumiesięcznego terminu od zakupu. Przyjmujemy zamiany dokumentacji nawet do roku od daty odbioru projektu. Wówczas jednak doliczana jest opłata za zamianę dokumentacji w wysokości 30 % wartości nowej dokumentacji. Projekt należy odesłać w stanie nienaruszonym (niezniszczonym) na adres siedziby firmy: ul. Uczniowska 14, 03-112 Warszawa. Następnie po otrzymaniu odesłanych przez Państwa dokumentów nowy projekt dostarczony będzie w terminie do 7-10 dni przesyłką pocztową za pobraniem.

Jakich produktów nie możemy zakwalifikować do zwrotu lub wymiany ?
Projektów zużytych, zniszczonych, mających ślady rozszywania lub adaptowanych.
Plików elektronicznych ( jak kosztorys inwestorski, czy pliki wersji elektronicznej projektu ), zarówno przesłane do Klienta mailem, jak na dowolnym nośniku ( np. płyta CD ).
Zgodnie z Dz. U. Nr 22 , poz. 271 z późniejszymi zmianami )

Strona www.mgprojekt.com.pl i jej treści nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i nie może być podstawą do składania reklamacji.
Zestawienie materiałowo-kosztowe nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 ust.2 kodeksu cywilnego i nie może stanowić podstaw do roszczeń w stosunku do firmy MG Projekt. Podane w zestawieniu dane są wartościami przybliżonymi.

Formularz zwrotu/zamiany jest dostępny pod tym adresem: http://www.mgprojekt.com.pl/upload/user ... ROJEKT.doc


MGProjekt Pracownia Architektoniczna | https://www.mgprojekt.com.pl
domicos
Posty: 1
Rejestracja: 30 lis 2019, 12:00

30 lis 2019, 12:01

hejka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Obsługa klienta”