Monitoring domu

Monitoring domu

Postautor: Clima88 » 30 mar 2015, 15:02

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Zastanawiam się ostatnimi czasy nad zamontowaniem u siebie monitoringu. Czy ktoś z Was już z czegoś takiego korzystał? Czy jest to godne inwestycji? No i z usług jakiej firmy skorzystać...
Humor może być niezwykłą i zdumiewająco skuteczną bronią.
Awatar użytkownika
Clima88

Re: Monitoring domu

Postautor: luxIn » 09 kwie 2015, 00:22

Proponuje przeanalizować kilka firm bo wiem ze w tej branży są bardzo różnice cenowe
Witam Serdecznie wszystkich !
luxIn

Postautor: magda32 » 28 kwie 2015, 11:57

Tak się zastanawiam czy monitoring w domu jest aż tak konieczny? No, ale jeśli faktycznie jesteś zdecydowany/a to również polecam przejrzenie ofert różnych firm. Na pewno polecałabym zaopatrzenie domu w Videodomofon, bo to akurat jest bardzo przydatna rzecz.
magda32

Postautor: Nexan2 » 04 maja 2015, 11:53

Nie koszystam. Nie mam takiej potrzeby.
Nie chciałbym być pre­zyden­tem RP... Mój kręgosłup mo­ral­ny nie uniósłby ty­lu ocze­kiwań i nadziei społeczeństwa.
Awatar użytkownika
Nexan2

Postautor: Bokate » 07 maja 2015, 08:24

Nie mam
What's the matter with you? Is this what you've become, a Hollywood finocchio who cries like a woman?
Awatar użytkownika
Bokate

Postautor: Fiklak » 30 lip 2015, 15:25

luxIn pisze:Proponuje przeanalizować kilka firm bo wiem ze w tej branży są bardzo różnice cenowe

Dokładnie zróżnicowanie cenowe może sięgać kilkudziesięciu procent za ten sam sprzęt więc to dość duża różnica. Swego czasu jak szukaliśmy monitoringu to najbliżej byliśmy wyboru zestawu z Ivel (mają fajne gotowce przygotowane - http://ivel.pl/k356,monitoring-zestawy- ... ringu.html ) do takiego podstawowego zabezpieczenia chyba też nie ma sensu wybierać najdroższych opcji bo to się nie sprawdzi po prostu.
Fiklak

Postautor: Aza » 09 sie 2015, 13:06

Najważniejsze to powierzyć to zadanie fachowcowi. Najlepiej go zaprosić do siebie i porozmawiać na ten temat oraz poprosić o wycenę. Wówczas wiesz wszystko i łatwiej podjąć taką decyzję. U nas o tą decyzję było łatwiej ponieważ mamy działkę na ulicy, która dopiero co powstała po przekształceniu gruntów rolnych na działki i mało kto tam jeszcze mieszka. Nie mamy jeszcze sąsiadów więc podczas wyjazdów nie ma kto ewentualnie zajrzeć i dopilnować domu. Zaprosiliśmy fachowców anluks.pl, którzy wykonali projekt takiej instalacji i ją zamontowali. Aktualnie to oni również dokonują jej modernizacji. Podczas wyjazdu czy to na komputerze czy telefonie możemy obejrzeć co się dzieje na naszej posesji. Mamy spokojną głowę i możemy w pełni cieszyć się relaksem na wakacjach.
Aza

Postautor: kosmawera86 » 14 paź 2015, 14:40

Ja nie mam monitoringu, mnie to potrzebne nie jest. Mam za to alarm połączony z ochroną.
kosmawera86

Postautor: zuzia12 » 01 gru 2015, 19:10

Jaki masz alarm? Znalazłam ta kiezestawy promocyjne na eAlarmy. Znam ta firmę, bo ma dobre opinie i zajmuje się tez monitoringiem, więc można by wszystko z pakiecie montować.
zuzia12

Postautor: Kamil Walaszczek » 06 gru 2015, 19:29

monitoring jest dobry jak mieszkasz sam, a jesteś cały dzień w pracy to dla bezpieczeństwa idealne rozwiązanie
Łapie tylko dobre chwile
Awatar użytkownika
Kamil Walaszczek

Następna

Wróć do Off-topic