Monitoring domu

Re: Monitoring domu

Postautor: paulk » 26 sie 2018, 18:46

Przestrzegam przed zastawami do samodzielnego montażu. Ostatnio coraz więcej tego jest do nabycia. Byłem na tyle nierozsądny, że kupiłem taki bezprzewodowy zestaw monitoringu i bardzo żałuję, bo to co wydałem można powiedzieć że wywaliłem w błoto. Dopiero jak zajęła się tym firma instalacja ma rację bytu. Wcześiej miałem ciągłe problemy z zasięgiem, monitoring raz działał, raz nie działał, a ostatecznie przestał działać całkowicie. Polecam firmę Techsecure (techsecure.pl), bo doradzili mi dobrze i wykonali kawał dobrej roboty. Jeżeli ktoś jest z Warszawy czy okolic to warto się zapoznać z ich ofertą. Poza tym każda inna firma, która działa na rynku jakiś dłuższy czas powinna być ok. Tylko nie firmy z ogłoszeń, które tak naprawdę nie istnieją, albo są bardzo krótko na rynku.
paulk

Postautor: jjar23 » 28 sie 2018, 16:13

Zgadzam się całkowicie z moim poprzednikiem. Nic dodać oraz nic ująć ;)
Lepiej ze swoimi płakać niż z obcymi skakać
Awatar użytkownika
jjar23

Postautor: Iroresyhasy4w » 10 wrz 2018, 12:29

Ja niestety niespecjalnie się na tym znam... Nie będę tutaj w stanie pomóc...
umiejętnie zastosowana pauza jest jedną z najgroźniejszych broni w retoryce sądowej ...
Awatar użytkownika
Iroresyhasy4w

Postautor: NeemeGaigueus » 12 wrz 2018, 14:45

Cześć wszystkim. Zastanawiam się obecnie, czy Wy też macie dylemat z doborem sprawdzonego ubezpieczenia nieruchomości? Mogę niechybnie założyć, że nie jestem z tym problemem sam jeden. Zastanawiam się, czy moglibyście wymienić się ze mną swoimi spostrzeżeniami w tym zakresie?
Kiedy walczysz ze świniami, czasem trzeba wejść do koryta.
Awatar użytkownika
NeemeGaigueus

Postautor: Dingles » 28 lis 2018, 06:41

Jak pokazuje doświadczenie innych osób, domek 1-rodzinny to dosyć łakomy kąsek dla wszelkiej maści złodziei. Oznacza to w dużym skrócie, że monitoring może okazać się trochę za mało dostatecznym zabezpieczeniem, bo zwykła maska czy inne forma zakrycia twarzy załatwia temat.
Lepszym sposobem wydaje się być jakiś dobry pakiet ubezpieczeniowy, chroniący również przez kradzieżą i następstwami włamań (czyli pokrywają straty spowodowane np wybiciem okna).
Koszta oraz OWU sprawdź sobie tutaj: https://wygodnie.pl/ubezpieczenie-domu
Dingles

Poprzednia

Wróć do Off-topic