Meble z Palet

Re: Meble z Palet

Postautor: crunder » 15 wrz 2014, 09:02

Jeśli jest to paleta w bardzo dobrym stanie, nie popękana nigdzie to będzie się świetnie prezentować. Przy dobrym malowaniu i udekorowaniu przecież nikt nie pozna że to paleta.
crunder

Postautor: Mtttom » 29 kwie 2015, 15:47

Pomysł wygląda świetnie, dość indywidualnie. Mam jednak wątpliwości dot. wytrzymałości, czy da się wkręcić do tego śruby i czy nagle nie okaże się że koszt przygotowania takich mebli nie przekroczy cenę sklepowych.
Mtttom

Postautor: tadeusz_k » 30 kwie 2015, 06:53

Bardzo mi się podobają. Dają duże pole do popisu dla kreatywnych majsterkowiczów, są niedrogie i łatwe do demontażu czy zmian.
tadeusz_k

Postautor: majewski.m » 16 cze 2016, 06:42

Mi się bardzo podobają takie mebelki, zwłaszcza do ogrodu albo na balkon. We wnętrzu domu czy mieszkania to bym raczej nie chciał tego typu mebli.
majewski.m

Postautor: robrem » 28 cze 2016, 13:11

Odkryłam je niedawno i dla mnie to jest totalny hit, jakbym wiedziała o tym wcześniej to część wyposażenia w domu na pewno miałabym z palet.
Teraz co najwyżej mogę sobie stolik do kawy zrobić, co nie jest głupim pomysłem.
Moim zdaniem to świetna sprawa, można popuścić wodze fantazji, popracować trochę manualnie, ale za to mebel potem zyskuje inną wartość. No i kupno kilku takich palet wychodzi taniej niż jeden mebel ;)
Awatar użytkownika
robrem

Postautor: baltazar.81 » 06 lip 2016, 14:02

Ja ostatnio zdobyłem palety (leżały w pobliżu śmietnika) już je fyszlifowałem i teraz pozostało tylko pomalowanie. Jednak nie możemy się z żoną zdecydować na żaden kolor. Żona chce, żeby pomalować je na biało, a ja jednak zostawiłbym je w naturalnym kolorze.
baltazar.81

Postautor: domka12 » 11 lip 2016, 09:37

Posiadam już takie łóżko w mojej sypialni. Powiem że jest wygodne i wygląda przy tym nowocześnie i dodaje uroku do aranżacji. Jestem zachwycona i dodatkowo zaoszczędziłam mnóstwo pieniędzy ;)
domka12

Postautor: bigrow » 11 sie 2016, 09:44

Świetna sprawa, naprawdę czego to pomysłowi nie wymyślą, żeby usprawnić życie.
Sam się przymierzam do poszukiwania palet, z których będę mógł zrobić szafkę na buty, bo kilka inspiracji już znalazłem w sieci i jestem zdeterminowany doprowadzić ten plan do skutku. Przyda się nam nowy mebel na obuwie, bo mam wrażenie, że ciągle przybywa nam nowych par, choć żona do niczego się nie przyznaje :P
Awatar użytkownika
bigrow

Postautor: mieszczanka » 26 wrz 2016, 09:05

Meble z palet są super i widzę, że są na prawdę bardzo popularne. Jak byłam kilka lat temu w Norwegii to widziałam mnóstwo wnętrz urządzonych właśnie meblami z palet (u nas jeszcze nie było takiej mody). Fajnie, jednak że przyszła bo można zrobić coś z niczego i mieć bardzo oryginalne wnętrze.
mieszczanka

Postautor: kosmawera86 » 12 paź 2016, 12:10

Naprawdę podobają Wam się takie meble? Ja się w życiu do nich nie przekonam, salon wygląda, jak... hmm... magazyn. Dużo bardziej podobają mi się takie meble kalwaryjskie - rzetelne i eleganckie, zresztą sami zobaczcie na ich stronie :)
Ostatnio zmieniony 20 paź 2016, 06:39 przez kosmawera86, łącznie zmieniany 1 raz
kosmawera86

PoprzedniaNastępna

Wróć do Off-topic