Meble drewniane

Re: Meble drewniane

Postautor: Anaki12 » 03 paź 2016, 07:50

Tak, bardzo podobają mi się drewniane meble. Mam takie w pokoju syna. w sypailni drewniana komodę a w salonie nowoczesną, drewnianą meblościankę :)
Anaki12

Postautor: Irma » 19 cze 2017, 20:52

Sama też bardzo lubię meble drewniane, choć muszę przyznać, że zdecydowanie najbardziej cenię sobie nowoczesną stylistykę. Dlatego też tak bardzo do gustu przypadła mi oferta tego rodzaju produktów, dostępna w https://www.dutchhouse.pl/nowoczesne-meble . W Dutchhouse można poza wspomnianymi już meblami, znaleźć także wiele świetnych dodatków i dzięki nim, nadać dowolnemu pomieszczeniu w naszym domu niepowtarzalny klimat:)
Irma

Postautor: Stark » 22 cze 2017, 19:13

A może byłoby dobrze popytać znajomych w tej kwestii?
ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsz
Awatar użytkownika
Stark

Postautor: DanielMak » 10 lip 2017, 15:15

Jeżeli chcesz zobaczyć na prawdę wyjątkowy stół, który łączy w sobie nowoczesne systemy oraz ręczną robotę wykonania to sprawdź Kasparo. Stół jakiego raczej nie widziałeś, jest on rzeczywiście z najwyższej półki pod względem wykończenia i stylu nie ma sobie równych. Aby go stworzyć użyto drewno specjalnie wyselekcjonowanego i odpowiednio przetartego w zależności od gatunku. Zestawienie tego z elementem żywicy , szkła i delikatnych diod LED pozwala uzyskać cudowny efekt płynącej rzek . Posiada również wbudowany czujnik ruchu, dzięki czemu stół „ożywa” gdy w pobliżu znajduje się człowiek. Do tego producent w zamian za każdy wykonany stół sadzi kolejne nowe drzewo. Wszystkie dodatkowe informacje masz na ich stronie m.in opisany cały proces jego ręcznego tworzenia.
DanielMak

Postautor: Aneta1980 » 21 lip 2017, 08:11

Ja już z mebli drewnianych zrezygnowałam jakiś czas temu. Za dużo było przy nim zachodu - trzeba było m.in. impregnować, żeby zabezpieczyć przed wilgocią, która chcąc nie chcąc w domu się pojawia. Od tamtej pory inwestuję tylko w meble designerskie, a pierwsze kupiłam na https://4krzesla.pl/ gdyby ktoś był zainteresowany :)
Awatar użytkownika
Aneta1980

Postautor: romson8 » 21 lip 2017, 09:02

Obecnie ciężko znaleźć dobrze wykonane meble drewniane w przyzwoitej cenie. Meble drewniane dobrej jakości są obecnie bardzo drogie a te tanie to siajowej jakości masówka -szkoda kasy
romson8

Postautor: Surdyk22 » 08 sie 2017, 11:43

Ja to bym zostawił ten temat specjalistom. Moim zdaniem to jest dobre rozwiązanie :)
Jesteś najlepszym, co mi się przydarzyło w życiu...
Awatar użytkownika
Surdyk22

Postautor: Komaner » 09 sie 2017, 11:32

Mi zawsze podobały się meble biedermeier. Wyglądają naprawdę świetnie, uwielbiam taki styl. Może kiedyś będzie okazja aby sobie takie sprawić.
Ostatnio zmieniony 18 sie 2017, 13:21 przez Komaner, łącznie zmieniany 1 raz
Komaner

Postautor: gawronka » 18 sie 2017, 11:20

Ja się powoli przekonuję do mebli robionych na wymiar, choć w większości nie są na moją kieszeń. Ale zakochałam się w stole kuchennym z tej strony: http://www.miloni.pl/produkty/stol_kuchenny/up2u.html i poważnie się zastanawiam, czy się w końcu nie skuszę na podobny produkt, bo akurat tak się składa, że nasz obecny stół się psuje coraz bardziej. Może zamiast naprawiać go po raz kolejny, wydać więcej na produkt, który jest solidnie wykonany i nie zniszczy się przy byle szarpnięciu? Tak by było chyba rozsądniej.
gawronka

Postautor: michalciechan1 » 07 wrz 2017, 13:57

Nie chcę strzelić gafy, ale czy meble nie są właśnie z drewna wykonywane? Przynajmniej ja w domu mam wszystkie z drewna :). Gdybyście szukali jakichś inspiracji, to proponuje zajrzeć do serwisu Max Kuchnie. Są tam porady i ciekawe inspiracje można podpatrzeć pomysłu na różne ciekawe meble :). Ja dość często tam zaglądam :)
michalciechan1

PoprzedniaNastępna

Wróć do Off-topic