Meble do kuchni

Meble do kuchni

Postautor: Roman22 » 26 paź 2015, 10:26

Witajcie. Właśnie jestem po budowie domu i przyszedł czas na umeblowanie. Szukam trwałych mebli kuchennych, salonowych, do łazienki i do głównego pokoju. Polecacie kupno droższego typu mebli w sieciówkach, czy wykonanie czegoś na zamówienie?
Roman22

Re: Meble do kuchni

Postautor: Kamil Walaszczek » 14 lis 2015, 11:45

jeżeli chciałbyś mieć coś oryginalnego to na zamówienie, w sieciówkach nie zawsze będą pasować wymiarami do Twojego pomieszczenia
Łapie tylko dobre chwile
Awatar użytkownika
Kamil Walaszczek

Postautor: Arek45 » 15 gru 2015, 11:06

też nie polecam mebli do kuchni z sieciówek, na zamówienie to dzisiaj najlepsza opcja, u mnie mebelki do kuchni robił zumar, mają fajne projekty możesz sobie przejrzeć i porównać z ofertą sieciówek, pamiętaj, że kuchnię warto dopasować w indywidualny sposób, zagospodarować każdy kont według własnych zachcianek, przy zakupie mebli w sieciówce ciężko będzie osiągnąć taki cel
Arek45

Postautor: heres661 » 06 sty 2016, 13:08

Lepiej kupić na wymiar - kuchnia, kuchni nie równiej, a robiąc na wymiar idzie dostosować idealnie do siebie. Gorzej jak za kilka lat chcesz wymienić lodówkę czy kuchenkę - wtedy często ciężko znaleźć idealną do wymiarów.
Pomyślałem sobie kiedyś, że najlepsza dla mnie byłaby japońska żona, chiński kucharz, angielski dom i amerykański dochód
Awatar użytkownika
heres661

Postautor: Hipnoza4 » 10 sty 2016, 13:48

To zależy od kosztów i od tego czego potrzebujesz. Jeśli masz pieniądze i czas to rób na wymiar, a jak nie to lepiej brać co jest.
Kto sam z sobą się nudzi, niech pomyśli, czym dopiero jest dla innych.
Awatar użytkownika
Hipnoza4

Postautor: Ondaner » 11 cze 2016, 21:09

Mieliśmy już różne meble, ale nigdy nie czuliśmy, że to jest "to". W końcu wpadła nam w ręce strona tego sklepu http://www.jago-kuchnie.com.pl i zachwyciły nas meble w odcieniach pomarańczu. Nawet nie braliśmy nigdy takiej opcji pod uwagę, a szkoda.
Ondaner

Postautor: kama » 13 cze 2016, 13:41

Myślę, że na zamówienie będą lepszym rozwiązaniem, o ile ktoś jest naprawdę dobrym projektantem i solidnym wykonawcą. Niestety za takie meble trzeba dość sporo zapłacić.
kama

Postautor: majewski.m » 16 cze 2016, 06:36

Ja mam większość mebli ze sklepu, ale kuchnię mam zrobioną na zamówienie przez stolarza. Kuchnia jest dość mała dlatego, szkoda było ją urządzać meblami z IKEI i marnować przestrzeń na zbędne "zaślepki". Kuchnia była tak na prawdę tańsza niż taka ze sklepu, a jestem bardzo zadowolony.
majewski.m

Postautor: maliniak » 21 lip 2016, 10:39

Uważam, że najlepszym rozwiązaniem są meble na wymiar. Można je idealnie wkomponować w przestrzeń, są oryginalne + sami decydujemy o ich nawet najdrobniejszym elemencie. Jeśli już projektujesz sobie kuchnię, to koniecznie pomyśl o takiej przestrzeni do jedzenia, przygotowania posiłków i zdecyduj się na trwały blat. Teraz chyba bardzo modne są takie o wysokim połysku, a wykonane z konglomeratu kwarcowego. Według mnie są bardzo eleganckie i mają w sobie nutę oryginalności. No i łatwo dopasujesz ich kolorystykę do mebli.
maliniak

Postautor: bigrow » 11 sie 2016, 09:56

Pisałem w innym dziale o meblach metalowych, które w związku z dzisiejszymi trendami odeszły trochę w zapomnienie i są niedoceniane, ale rozumiem, jeżeli komuś nie uśmiecha się perspektywa ich posiadania. W takim razie proponowałbym meble drewniane na wymiar, o ile dysponujemy odpowiednią ilością gotówki - trzeba być gotowym, że za takie produkty zapłacimy więcej niż w jakimkolwiek sklepie.
W końcu są ręcznie robione dokładnie według parametrów, jakie podamy stolarzowi, a w sklepach mamy gotowce, które nie zawsze będą dobrze dopasowane do przestrzeni, jaką planujemy przeznaczyć na dany mebel.
Awatar użytkownika
bigrow

Następna

Wróć do Off-topic