Meble do kuchni

Re: Meble do kuchni

Postautor: Tater » 23 gru 2017, 14:08

Z racji, że mam małe mieszkanie, do kuchni postanowiłem wybrać meble na wymiar. Tego typu meble poleca się właśnie do mniejszych pomieszczeń.
Tater

Postautor: sofia32 » 06 lut 2018, 08:13

To prawda. Przy małych lub nietypowych pomieszczeniach meble na wymiar są dobrym wyborem. Ale nawet posiadając małą kuchnię warto pamiętać o tym, by wygospodarować miejsce na stół i krzesła. Nie musi to być nic wielkie.
sofia32

Postautor: marianm » 09 lut 2018, 11:24

sofia32 pisze:To prawda. Przy małych lub nietypowych pomieszczeniach meble na wymiar są dobrym wyborem. Ale nawet posiadając małą kuchnię warto pamiętać o tym, by wygospodarować miejsce na stół i krzesła. Nie musi to być nic wielkie.

W takich pomieszczeniach owszem. Jednak nie wiem czy jest sens kupowania mebli na wymiar jeśli pomieszcenie jest na planie kwadratu albo prostokąta. Szczególnie jeśli buduje się dom. Na takie rzeczy wydaje się bardzo dużo pieniędzy i okazuje sie,ze budowa domu pochłonęła o wiele więcej pieniędzy niz poczatkowo zakładaliśmy. Warto jest zaoszczędzić na czym tylko można.
My mamy taki komplecik w kuchni
https://meblearkadius.pl/produkty/meble-kuchenne/
Obrazek
Ostatnio zmieniony 01 mar 2018, 10:55 przez marianm, łącznie zmieniany 1 raz
marianm

Postautor: Sonia » 12 lut 2018, 11:45

Jeśli chodzi o meble do kuchni to wiele zestawów mi się nie podoba. Jak dla mnie są bardzo tandetne albo w sumie wyglądają jakoś tak niechlujnie i nieporęcznie. Wiem, że o gustach się nie dyskutuje. No ale to jest moje zdanie. Jak przeglądam blogi to z ich propozycji mało co mi się podoba. Jakoś te meble nie wydaje się nawet solidne. Jak będę remontować kuchnię to jestem pewna, że długo będę szukała odpowiednich mebli.
Sonia

Postautor: tiki » 20 lip 2018, 21:53

Kuchnia to bardzo ważne pomieszczenie w każdym domu bo spędzamy w niej dużo czasu. Powinna być ona funkcjonalna i jak dla mnie pojemna bo wiecznie brakuje mi miejsca w szafkach.
tiki

Postautor: jones » 04 paź 2018, 12:52

My mieliśmy niedawno dość nieprzyjemną sytuację z firmą meblarską. W projekcie mebli do kuchni na wymiar uwzględnione było wszystko łącznie z dziurą na zlew, mikrofalę czy płytę indukcyjną. Firma zrobiła wszystko oprócz dziury na zlew. Zamontowali nam meble i pokazali efekt. Byliśmy w szoku jak zobaczyliśmy, że brakuje zlewu. Samo wykonanie było perfekcyjne, meble prezentowały się świetnie. Otrzymaliśmy zniżkę od firmy ale przez ich niedopatrzenie musieliśmy zdecydować się na zlew podwieszany obok mebli kuchennych. Nasza kuchnia nie wygląda tak jak na początku projektu zakladalismy ale zlew wybraliśmy granitowy więc pasuje stylistyką do kuchni. Jak widać na naszym przykładzie, ekipę fachowców trzeba zawsze mieć na oku.
jones

Postautor: onaszkowski » 26 paź 2018, 18:23

Potrzebujecie w swojej kuchni lodówki? Jeśli tak, to koniecznie musicie zwrócić uwagę na lodówkę dostępną na stronie http://www.candy.pl/pl_PL/produkty/przechowywanie-zywnosci/chlodziarkko-zamrazarki/-/catalog/54122609/cmgn-6184s Moim zdaniem nie tylko ma świetne funkcje, takie jakie technologia total no frost, ale również wygląda bardzo dobrze, co świadczy o tym, że może wpasować się w nowoczesne wnętrza.
onaszkowski

Postautor: davis12 » 21 lis 2018, 17:56

Jeśli chodzi o kuchnię to najlepiej zlecić jej wykonanie specjalistom. Tym sposobem gwarantujesz sobie niepowtarzalną jakość i design, który będziesz mógł codziennie podziwiać. Moją kuchnię wykonali Terminex http://www.terminex-meble.pl/ , ich pomysłów nie zamieniłbym na inne!
davis12

Postautor: nmnobi » 25 lis 2018, 23:56

Lubię przeglądać takie tematy. Dużo można się tutaj dowiedzieć.
Ludzie śmieszni specjalnie pchają się na wysokie stanowiska, żeby nie wolno było się z nich śmiać (…) już są w takim wieku, że mamusia ich nie obroni
Awatar użytkownika
nmnobi

Poprzednia

Wróć do Off-topic