Meble do kuchni

Re: Meble do kuchni

Postautor: klaudiuszm » 10 lut 2017, 12:04

Jaka kolorystyka jest teraz modna jesli chodzi o meble do kuchni?
klaudiuszm

Postautor: piter » 14 lut 2017, 13:22

Osobiście nie przekonuja mnie obecnie szpitalne kuchnie jakie wiele osób montuje sobie w domach . Nie wiem czy czułbym się dobrze w takim pomieszczeniu. Jeśli chodzi o mnie to preferuję przyjemne oraz przytulne mieszkania.

Aktualnie jesteśmy z żoną na etapie przeglądania kolekcji mebli kuchennych. Planujemy remont w perspektywie kilku miesięcy. Jeszcze do końca się nie zdecydowaliśmy na konrketne meble ale interesująca jest poniższa kolekcja mebli na wymiar Black Red White https://www.brw.com.pl/mebloscianki/meb ... owoczesne/
Obrazek
piter

Postautor: dem » 09 mar 2017, 16:01

Rzeczywiście te standardowe rozwiązania w kuchni i mi się przejadły, też skłaniam się bardziej ku nowoczesnym kuchniom.
dem

Postautor: slawek111 » 12 paź 2017, 16:22

Nie posiadam niestety zbyt obszernej wiedzy w tym zakresie tematycznym. Dlatego może lepiej nie będę nic doradzał...
Otóż według mnie wszelka nagłość wiąże się z czasem
Awatar użytkownika
slawek111

Postautor: okoliczna » 18 paź 2017, 18:30

Ja przeglądałam ostatnio różne rodzaje mebli i trafiłam na kuchnie na wymiar Gliwice. Również mam dylemat pomiędzy nowoczesnością, a tradycją. Chciałabym mieć wygodną i funkcjonalną kuchnię i wydaje mi się, że w przyszłości będę inwestować właśnie w coś na wymiar. Tym bardziej, że bardzo wybredna osóbka za mnie...Korzystam z kuchni dosyć często i bardzo brakuje mi szafek, które byłyby na tyle duże, żeby pomieścić wszystkie rzeczy.
okoliczna

Postautor: davis12 » 21 lis 2017, 14:31

Osobiście uważam, iż w przypadku mebli do kuchni najlepszym rozwiązaniem jest inwestycja w wykonanie mebli na wymiar. Być może zakup gotowych mebli może wydawać się dobrym pomysłem, jednak przy efekcie finalnym mogą one kompletnie nie pasować do otoczenia. http://schody-tralex.pl/ dokładnie zapoznali się z moją kuchnią, po czym podjęli się zaprojektowania wspaniałych mebli. Wyszło im to tak dobrze, że planujemy również skorzystać z ich usług, aby wykonali dla nas garderobę.
davis12

Postautor: Joanna11K » 06 gru 2017, 13:42

Ja polecam meble kuchenne z kolekcji Vento 4 z http://meblowiec.pl. Są biało-popielate. Mam je już od roku, szafki działają jak powinny, fronty i blaty nie wymagają długiego czyszczenia, sama plusy. Warto dokupić tylko jakieś fajne dodatki, żeby trochę ożywić pomieszczenie.
Joanna11K

Postautor: veronea0987 » 07 gru 2017, 07:50

Uważam, że meble na zamówienie sa najlepszą opcją. Warto tylko znaleźć firmę z dobrymi referencjami, a będziesz zadowolony!
veronea0987

Postautor: eni » 17 gru 2017, 19:10

Dobre opinie ma firma z Białegostoku Biuro i Meble B.M. ich salon meblowy znajduje się w Białymstoku w Centrum Handlowym Fasty. Mają w ofercie dwie kolekcje mebli kuchennych, obie są nowoczesne, natomiast kolekcja Prime charakteryzuje się tym, że szafki i szuflady otwierają się na dotyk.
eni

Postautor: aniaola37 » 18 gru 2017, 17:51

Jeżeli już kupisz meble to polecam zadbać o dobranie innych gadżetów dodających kuchni niepowtarzalnego charakteru. Karnisze, firanki, dobranie tapety - bardzo ważna rzecz.
aniaola37

PoprzedniaNastępna

Wróć do Off-topic