Łazienki

Łazienki

Postautor: miszell » 26 sty 2012, 12:03

pomysły, inspiracje, ciekawe rozwiąznia, kto sie juz moze pochwalic gotowym projektem lub ogtowa lazienka porosze sie chwalic:))
Awatar użytkownika
miszell

Re: Łazienki

Postautor: Maska » 16 mar 2012, 08:34

Chodzi tutaj o urządzenie wnętrza?

Ja mam juz łazienkę zaplanowana, będzie mnei więcej taka jaka mam obecną. Nie lubie standardowych niebieskich, białych czy zielonych i moja jest i bedzie.....czarna!
Mam czarną tapetę, grafitową podłogę i biąłą całą reszte - prysznic, wannę, umywalkę, półki itp
Grunt to oryginalność ;)
Maska

Postautor: Jonasz » 16 mar 2012, 12:51

Czarna łazienka? to rzeczywiście nietypowe;)
My planujemy szarą z fioletowymi dodatkami- na parterze, w tym klimacie będziemy mieli tez cale wnętrze.
Góra w kolorach szaro-niebieski, w tym łazienka niebieska- standardowa ;)
Jonasz

Postautor: Hanys78 » 16 mar 2012, 12:58

a comyslicie o lazience w sypialni...? bo zona chcialaby miec cos takiego u nas w domu - oczywiscie bez WC :D
tylko wanne razem z lozkiem, moze oddzielona jakas scianką dzialowa ale to w sumie tyle... :D

mnie to kompletnie nie przekonuje, jakis dziwny trend, w sypialni tylko spie i sie... hmm... relaksuje, ale ona sie upiera, ktos mi pomoze wybić jej to zglowy? :D
Hanysowo co sie zowo!
Hanys78

Postautor: Karo » 16 mar 2012, 13:58

Moja przyjaciółka tak ma, tzn ma łazienkę (wanna, umywalka) zaraz obok sypialni, to znaczy tylko z tej sypialni jest tam dostęp. NIe wiem czy o takie cos ci chodzi? Mysle że drzwi jednak muszą być, bo inaczej wszystko mokre bedzie...
Nie wyobrażam sobie tego nowego trendu że wanna obok łózkaXD
Karo

Postautor: Krysiek » 19 mar 2012, 09:04

Połączenie łazienki i sypialni? Nie wyobrażam sobie tego, w jakim celu? To musi być bardzo niekomfortowe, jeśli byłaby to łazienka "za drzwiami" ale np taka prywatna, to tak. Widziałem już różne dziwactwa, w Stanach ktoś ma łazienkę (z ubikacją!) bez drzwi z widokiem na salon! Rozumiem że niektórzy chcą być oryginalni, ale bez przesady, ma nam być przede wszystkim WYGODNIE!
Krysiek

Postautor: zbycho » 19 mar 2012, 13:35

wyobrazam sobie ze to mogloby byc calkim wygodne ... ale tylko jakby tam sie nikt nie kąpał . walające się ręczniki , waciki , szampony itp ... to ładnie wyglada w czasopismach , ale jest na bank mega nieużyteczne ... nie wspominając o wilgoci ... chyba , że będziecie mieć kilka sypialni to spoko -w tej łazienka , w tamtej stół bilardowy -co kto woli ! :twisted:
zbycho

Postautor: Janosik » 19 mar 2012, 14:02

Połączenie nieziemskie, osoba która na to wpadła na pewno szła ta drogą - 2 miejsca w domu, które najbardziej cię relaksują - wanna i łóżko. I stwierdził że je połączy, by mieć wszystko pod ręką. Widziałem takie połączenie już , z tym że to było jakuzzi w sypialni. Ale było fajnie rozwiązane, było to w jakimś filmie, komedii romantycznej, ale nie umiem przypomneić sobie tytułu. BYło w kącie łózka, toaletka i szafeczki, a w naprzeciwległym kącie na podescie po schodach ( chyba 3) okafelkowanych, jacuzzi w kształcie serducha. Wyglądało świetnie, obok ręczniki, szlafroki itp.
Janosik

Postautor: Baska » 21 mar 2012, 15:06

NIgdy nei zdecydowalabym się na takie połączenie, zbyt hardcorowe. Łazienka chyba dla mnie musi być w standardowych kolorach - różowy albo niebieski ;) Oczywiscie różowa bedzie łazienką damską, a niebieska męską ;)
Macie może jakieś ciekawe pomysły na dodatki w łazience? Jakieś łądne półki,dywany?
Baska

Postautor: Anetka » 03 kwie 2012, 12:17

Zastanawiałam się mocno jak to wygląda i znalazłam zdjęcie...
Na pierwszą myśl wszystkim się wydaje że to wielka pomyłka i niepotrzebne kombincje...
ale jeśli chodzi o mnie, to jak zobaczyłam to się zakochałam!
Obrazek
Anetka

Następna

Wróć do Kupiłeś projekt i co dalej?