Łazienki

Re: Łazienki

Postautor: terko » 14 paź 2018, 20:13

Podstawowe wyposażenie każdej łazienki, to oczywiście wanna lub prysznic. Można także połączyć jedno z drugim. Najlepsze do takiego rozwiązania są wanny prostokątne plus parawan ze szkła na wannę. Montuje się go na wannie, łączy on zalety wanny i prysznica. Jak ktoś nie może zdecydować się co wybrać, to może takie rozwiązanie?
terko

Postautor: Kati45 » 31 paź 2018, 13:54

No zgadzam się, bez wanny bądź prysznica raczej trudno funkcjonować w łazience. To oczywistość. Ale ani wanna, ani prysznic nie obejdą się bez armatury łazienkowej, a tę według mnie warto kupować tylko od dobrych producentów, żeby jakiegoś bubla nie kupić. Dzięki temu wybieramy też trwalość przez długi czas, a do tego też piękny wygląd. Mnie się szczególnie podobają propozycje Kludi https://www.kludi.com/pl/produkty/lazienka/
Kati45

Postautor: daszkowa » 20 gru 2018, 19:19

Mnie się wydaje, że wszystko zależy od tego jaka jest to łazienka. Oraz jak wygląda. Niektóre płytki, na przykład te marmurowe dobrze wyglądają położone do samego sufitu. Wiele jednak płytek lepiej prezentuje się jeśli są położone do określonej wysokości. Dzieki temu pomieszczenie posiada odpowiednie proporcje. Sprawdźcie ofertę od Tubądzin - ja sama zamierzam zamówić od nich płytki do łazienki.
daszkowa

Poprzednia

Wróć do Kupiłeś projekt i co dalej?