Łazienki

Margot

30 maja 2017, 16:20

Według mnie ta umywalka jest całkiem fajna ale baterie przy niej zdecydowanie zmieniałabym na taką https//www.kludi.com/pl/produkty/lazienka/kludi-bingo-star/ . Juz od jakiegoś czasu przeglądam urządzenia marki KLUDI , bo podoba mi się ich jakość wykonania.

KasiaZaleta

31 maja 2017, 14:05

No to ja też znalazłam ładną aranżację łazienki z fototapetą
Obrazek
Irma

16 cze 2017, 20:24

Bardzo fajna aranżacja, chociaż sama zamieniłabym taką fototapetę na duże lustro. Nawet zaczęłam się rozglądać w sieci, u kogo mogłabym takie zamówić i bardzo ciekawą ofertą wydała mi się ta w Majster Szklarz. Można tam bowiem zamówić lustra wnękowe, jak również takie typowe o dowolnych rozmiarach. Przy czym przed złożeniem zamówienia, pojawia się u nas ekipa i dokonuje niezbędnych pomiarów. Poza tym oglądałam galerię produktów tej firmy i prezentują się naprawdę pięknie.
loboprime

30 cze 2017, 15:44

Panele w łazience to automatyczne NIE dla mnie. Później pojawią się problemy z odgrzybianiem, zbieraniem wilgoci, mokrymi plamami. Bezpieczniej jest wziąć płytki na podłogę i płytki na ścianę, zwłaszcza w miejscach narażonych szczególnie na wilgoć. Dzięki płytkom uniknie się też takich rzeczy jak grzyb na ścianie. Poza tym uwielbiam szarości w łazience, znacznie bardziej niż biel czy czerń, bo oczy się tak nie męczą, a widać wciąż zabrudzenia przy sprzątaniu więc niczego się nie przeoczy. My mamy u siebie tylko umywalkę i szafki białe, reszta jest szafa bądź stalowa.
Awatar użytkownika
fabcos

29 lip 2017, 14:01

Różne fajne rzeczy można znaleźć w necie w różnych porównywarkach. Moim zdaniem warto tam poszukać ;) Np. tu http//point-ranking.com/
Jeżeli się w nic nie wierzy, to niewiele ma się uciechy z życia.
Awatar użytkownika
marchewsky

08 sie 2017, 14:31

Nigdy nie widziałem na żywo łazienki z panelami czy fototapetą, słabe są to pomysły na wykończenie tego pomieszczenia. Akurat w łazience powinno się stawiać najbardziej na praktyczność, zamiast na wygląd i design. Nie twierdzę od razu, że łazienka musi być minimalistyczna, ale jednak większości dekoracji nie sposób upchnąć do tak małej przestrzeni. Lepiej już postawić na jakiś misz masz z dodatkami, mocniejszy kolor tu, chromowana powierzchnia tam. Czasem bezpieczniejsze opcje są najlepsze, zamiast takie całkowicie przekombinowane.
frendzel
Kontakt:

04 wrz 2017, 14:11

Kasia, jeśli ta łazienka jest rzeczywiście położona nad morzem, to ta fototapeta jest mało potrzebna:) Ale rzeczywiście łazienka wygląda rewelacyjnie. Od remontu sprzed 2 lat nie mogę się pozbierać po stracie wanny...;) Po ostatnich burzach mieliśmy mały problem z prądem i musieliśmy improwizować ze światłem. Łazienka była najgorsza, bo bez żadnego okna panowały tam iście egipskie ciemności... Trafiliśmy całkiem przez przypadek na https:/www.ecoflores.eu/formy-silikonowe-do-swiec i zaczęliśmy sami - poniekąd z braku innego zajęcia:) - tworzyć własne świecie. Powiem wam, że naprawdę można się w to wkręcić:) I o ile przy prysznicu nie jest to rozwiązanie idealne, to już przy takiej wannie dodało by sporo klimatu do każdej łazienki:) W półmroku nawet stare pomieszczenia sprzed remontu prezentują się bosko:)
sandar

11 wrz 2017, 14:34

Witam muszę wybrać plytki do łazienki. Czy możecie mi pomóc z wyborem ? Co polecacie? Może paradyż? Będę wdzięczny za doradzenie czegoś.
piter

13 paź 2017, 13:40

Ciekawie prezentuje się również zrezygnowanie z brodzika w przypadku prysznica. Zobaczcie sobie tutaj:
Obrazek

oczywiście mozna to zastosować również w mniejszej łazience, gdzie zaoszczędzi się dzięki temu sporo miejsca. Wbrew pozorom woda się nie rozlewa , a taki prysznic jest bardzo prosty w czyszczeniu ( nie musimy również martwić się tym,ze na brodziku będzie się dla przykładu zbierał kamień.....).
Ostatnio zmieniony 07 lis 2017, 14:06 przez piter, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
erbert

18 paź 2017, 15:55

A tuż obok są drewniane panele czy tam parkiet, który aż czeka na to, by wchłonąć tą całą wodę, która się rozleje poza obszar prysznica. To nie jest nieuniknione, wystarczy, że źle się przekręci rączkę od prysznica, i rozlanie na taką podłogę nie jest trudne. Jak dla mnie prysznic musi mieć nawet niski brodzik, dla bezpieczeństwa. Jasne, ciężko się go czyści, ale przynajmniej wilgoć pozostaje w jego obrębie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kupiłeś projekt i co dalej?”