kuchnie

kuchnie

Postautor: miszell » 26 sty 2012, 12:05

pomysly, wizje, projekty, realizacje - wszystko wszystko co zwiazne z kuchniami!!!
Awatar użytkownika
miszell

Re: kuchnie

Postautor: Maska » 16 mar 2012, 08:37

Szukam dopiero inspiracji, nie mam pomysłu żadnego na kuchnie, a nei chce mieć zwykłej i standardowej.
Szukam czegoś pomysłowego, najlepiej z dużą dawką kolorów.
Jakieś pomysły?
Maska

Postautor: Delicja » 16 mar 2012, 14:26

Ja chcę mieć całe mieszkanei ( parter ) w podobnej stylistycze, ostatnio za mną chodzą odcienie szarości z jednym mocnym kolorem - intensywny fiolet, albo róż :) Więc kuchnia będzie w podobnej stylistycę, bo chce miec salon z kuchnią, może w połowie przedzielony ;)
Delicja

Postautor: Krysiek » 19 mar 2012, 12:01

Ja niestety jestem skazany na gusta mojej żony, przerażają mnie wasze modne kolory - szary z fioletem :D
Ja chce mieć spokojne kolory, w których będę się dobrze czuł, moda jest sprawą drugorzędną- mam nadzieję, ze żona myśli podobnie. Kolory- czekolady, kawy i mleka - to moje idealne połączenie
Krysiek

Postautor: Baska » 21 mar 2012, 15:04

Ja neistety się do tego chyba nie nadaję, podoba mi się każdy styl i nie wiem na który miałabym się zdecydować.
Kuchnia podoba mi sie w stylu nowoczesnym, ale całość mieszkania zdecydowanie nie. Myślicie że takie połączenie nowoczesnej kuchni i kolorowych różnych pokoi się sprawdzi? Strasznie boję się projektowania...
Baska

Postautor: Karola_Gl » 05 kwie 2012, 13:51

Cześć,
widzę że mamy podobny problem. Ciężko się zdecydować na konkretne rozwiązania. Według mnie najłatwiej podpatrzeć w jakimś katalogu gotowe pomysły, i po prostu od gapić całą aranżację. Jeśli ktoś nie jest profesjonalistą w tej dziedzinie nie ma co liczyć że takie, a nie inne połączenie okaże się strzałem w dziesiątkę.
Karola_Gl

Postautor: Lucjan » 12 kwie 2012, 07:30

Karola ma rację. My też już dawno zdecydowaliśmy, że przekopiujemy aranżację znalezioną w jakimś katalogu albo w internecie, ewentualnie delikatnie ją modyfikując. Inaczej na pewno nie osiągniemy ciekawego efektu, w końcu ludzie kończą szkoły, żeby projektować wnętrza. :)

Pozdrawiam,
Lucjan
Lucjan

Postautor: Jonasz » 12 kwie 2012, 08:42

Czy ja wiem, mnie się wydaje że największa frajda jest wtedy kiedy sam do czegoś dochodzić...to znaczy podpatrzeć kolorystykę, forme, kompozycję -> tak, ale nie iść do tego samego sklepu i kupowac taki sam zestaw.
Ja lubię oryginalności i nie zniosę tego, że kiedyś do kogoś pójde w odwiedziny a tam będzie dokładnie taka sama kuchnia!

Tak ogólnie to macie jakiś swój ulubiony styl? nowoczesne kuchnie, w stylu retro czy pop art?
Ja jestem miłośniekiem nowoczesnych sprzętów-> ładna kompozycja, porządek i elegancja ;)
Jonasz

Postautor: Benki » 16 kwie 2012, 13:54

uwielbiamy z żoną nowoczesne, stalowe kuchnie - chrom, czerń, stal, proste kształty - cudowne!

A wolicie kuchnię otwartą czy zamkniętą?
Benki

Postautor: Lucjan » 16 kwie 2012, 14:06

Jonasz pisze:Czy ja wiem, mnie się wydaje że największa frajda jest wtedy kiedy sam do czegoś dochodzić...to znaczy podpatrzeć kolorystykę, forme, kompozycję -> tak, ale nie iść do tego samego sklepu i kupowac taki sam zestaw.
Ja lubię oryginalności i nie zniosę tego, że kiedyś do kogoś pójde w odwiedziny a tam będzie dokładnie taka sama kuchnia!

De gustibus..., jak to mówią. Myślę, że kuchni identycznej nie znajdziesz, bo też nie każdy robi je z katalogu. Ale samemu też trudno zrobić coś naprawdę oryginalnego i dobrego, więc lepiej się inspirować. A ja już w moim mieszkaniu przekonałem się, że najlepiej inspirować się mocno, bo wtedy jest szansa, że nie popełni się błędu.

Pozdrawiam,
Lucjan
Lucjan

Następna

Wróć do Kupiłeś projekt i co dalej?