kuchnie

Re: kuchnie

Postautor: Margot » 28 lut 2017, 14:15

Bardzo podobaja mi się w kuchni meble wykonane na wumiar . Moim zdaniem są dużo lepiej wykonywane niż te które sa robione masowo. Mój kuzyn niedawno się przeprowadzał i interesowały go kuchnie na zamówienie, bo chciał mieć naprawde dobre meble.
Margot

Postautor: Sreho » 11 wrz 2017, 10:58

Ja swoją na wymiar zamawiałem w Homedome. Nigdzie nie mogłem znaleźć pasujących mebli do swojej nie wymiarowej kuchni, do tego mało kto chciał się podjąć tego co proponowałem. Aż trafiłem na nich i ogarnęli temat bez problemu. Nie ma rzeczy nie możliwych tylko są ludzie którzy nie potrafią tego wykonać ;)
Sreho

Postautor: maxkoks » 11 wrz 2017, 11:01

A jakieś jeszcze firmy znacie które robią nie typowe zamówienia?
maxkoks

Postautor: Krzysiek002 » 11 sty 2018, 07:26

Fajnie, że ludzie coraz częściej decydują się na kuchnie robione na wymiar. Koleżanka z pracy robiła kuchnie w stylu industrialnym na poddaszu. Pomieszczenie było niby spore, ale ściany ze skosami są bardzo problematyczne, a już zwłaszcza jeśli chodzi o pomieszczenie jakim jest kuchnia.
Krzysiek002

Postautor: marianm » 13 lut 2018, 07:55

Również podobają mi się meble na wymiar. Plusik tutaj jest ten,ze można zagospodarować praktycznie całe miejsce w kuchni. Co przydaje się jeśli kuchnia jest niewymiarowa albo mała.

Na blat proponowałbym kamień. Aktualnie jest to najbardziej wytrzymały materiał.
http://mariopablo.com.pl/oferta/blaty-k ... glomeratu/ ewentualnie konglomerat.
Nie polecam natomiast drewna. NIby możńa je impregnować ale nie jest to zdecydowanie materiał dla pedantów poniewaz mogą się pojawiać na nim zarysowania i odciski.
Ostatnio zmieniony 15 lut 2018, 14:10 przez marianm, łącznie zmieniany 1 raz
marianm

Postautor: Krzysiek002 » 15 lut 2018, 13:21

Ja dopiero w przyszłym mieszkaniu zrobię sobie meble na wymiar. Jako rozwiązanie tymczasowe sprawdzają się świetnie. Super jest to, że można z nich stworzyć układ, który będzie nam odpowiadał.
Krzysiek002

Postautor: Margot » 25 lut 2018, 13:17

Jeżeli kompletujesz cały sprzęt kuchenny to nie zapomnij o okapie. To praktyczne urządzenie sprawdzające się w wielu sytuacjach. Świetnie wyglądające i praktyczne okapy ma marka Nortberg . My planujemy remont kuchni i pewnie na ich okap się zdecydujemy.
Margot

Postautor: eni » 04 mar 2018, 22:57

Jeśli kuchnie to gotowanie jeśli gotowanie to płyta indukcyjna.
Dobre są te z systemem adaptiva , ma go na przykład Candy, z doświadczenia wiem, że przydaje się takze opcja szybszego gotowania, szczególnie jak macie znajomych, którzy lubią wpadać niezapowiedzeni.
eni

Postautor: Andrzej_J » 27 mar 2018, 20:20

Zależy kto jaki ma gust. u mnie kuchnia jest zrobiona minimalistycznie, białe szafki z lakierowanymi frontami i czarny blat
Andrzej_J

Postautor: tadeuszw » 06 cze 2018, 11:02

Prawdę mówiąc to żeby zrobić dobrą kuchnię trzeba wiedzieć, czego będziemy od niej oczekiwać. Ja na starym mieszkaniu praktycznie w ogóle nie gotowałem, a okap, który zakupiliśmy tylko mnie irytował, bo niejednokrotnie spowodował ogromnego guza na moim czole (znacząco odstawał od szafy na "idealnej" wysokości). Po przeprowadzce gotujemy więcej i faktycznie korzystamy z okapu, ale całkowicie zmieniło się też nasze życie. Pytanie brzmi: co faktycznie nam się przyda? Np. u nas rewelacyjnie sprawdziła się frytkownica, a także duży, grillowany zapiekacz. Od jakiegoś czasu korzystamy z takiej maszynki do mięsa i prawdę mówiąc też zdaje egzamin - marynowane mięso mielimy i... przygotowujemy o wiele szybciej, niż normalnie, a jakość jest ta sama!
tadeuszw

PoprzedniaNastępna

Wróć do Kupiłeś projekt i co dalej?