kuchnie

Re: kuchnie

Postautor: Halina K. » 21 gru 2012, 13:29

Zna ktoś jakiś fachowców spcjalizujących się właśnie w designie kuchni? Chodzi o odświeżenie mojego lokalu, może to dobre miejsce na to aby o tym wspomnieć.
Halina K.

Postautor: Mikra » 19 lut 2013, 14:30

Tomuś pisze:o0 to było dokładnie to, troche to nie za ładne ale za to bardzo funkcjonalne. Mogliby zrobić taką wersję do domów bo to raczej nadaje się do kuchni restauracyjnej-jest ogromne.
meblekuchenne1yr3.jpg

No to jest zdecydowanie kuchnia do restauracji!;)
Mikra

Postautor: sylwiaa » 11 lip 2013, 09:52

Jeśli chodzi o kuchnie to tu ważny jest nie tylko design ale też funkcjonalność. Bo trzeba to zrobić z takich materiałów, żeby dało się np. domyć kafelki z tłuszczu, żeby podłoga nie brudziła się po pół godz. gotowania i ogółem... żeby łatwo było ją wysprzątać, a jednocześnie pochwalić się przed gośćmi i nie wstydzić się wpuścić do niej kogoś więcej poza mieszkańcami. :mrgreen:
sylwiaa

Postautor: MebleKuchenneSłupsk » 30 paź 2015, 10:53

Kuchnia to nie mały wydatek, dlatego też warto zapoznać się z opiniami klientów, przed rozpoczęciem współpracy z firmą stolarską. Polecamy stronę SuperStolarz.pl
MebleKuchenneSłupsk

Postautor: MebleLublin » 06 lis 2015, 10:55

My inspiracji do mebli kuchennych szukamy na blogu SuperStolarza. Stolarze umieszczają tam swoje najnowsze realizacje. Można znaleźć prawdziwe perełki. A jeżeli potrzebujecie mebli kuchennych w Lublinie, to zapraszamy do nas :)
Znajdź najlepszego stolarza w Lublinie i zamów meble swoich marzeń !
Meble kuchenne Lublin | Stolarz Lublin opinie
MebleLublin

Postautor: julia98 » 01 kwie 2016, 07:52

Mi się bardzo podobają kuchnie w stylu rustykalnym, najlepiej z białymi meblami. :)
julia98

Postautor: romanaklara » 02 kwie 2016, 17:39

Ja przy remoncie nie spodziewałem się, że aż tyle pieniędzy pochłonie wyposażenie kuchni.. Blaty, nowy zlew, okap, zmywarka, część instalacji wodnej, noże kuchenne, ociekacz na naczynia - długo by wymieniać. Łącznie prawie 50% środków na cały remont. Teraz to chyba dopiero za kilkanaście lat jakieś zmiany będą. Pozdrawiam
romanaklara

Postautor: bigrow » 11 sie 2016, 09:24

Na kuchnię warto poświęcić dużo czasu podczas remontu, w końcu to jedne z najczęściej odwiedzanych pomieszczeń w domu, gdzie wymaga się, by było funkcjonalnie i jednocześnie wygodnie. Żeby można było sięgać z łatwością po rzeczy do gotowania i niczego nie strącać po drodze. Dlatego dla mnie nie są tak ważne kolory jak sam układ kuchni, szafek itd.
Choć nie powiem, że miło by było mieć kiedyś kuchnię w stylu skandynawskim :)
Awatar użytkownika
bigrow

Postautor: followgud » 24 paź 2016, 09:16

Dla mnie kuchnia musi być w jasnych kolorach, ale też bez przesady - chodzi po prostu o to, żeby łatwo było domywać płytki, blaty, szafki, jak gdzieś zrobi nam się plama, a na . Nikt nie chciałby gotować w brudnym i zatłuszczonym miejscu, w niedomytych naczyniach itd. Dlatego dla mnie ważna jest kolorystyka ścian, mebli i umieszczone oświetlenie, aby wszystko było doskonale widoczne.
Aby nie wydawać tyle na elementy wyposażenia pojedynczo, zawsze można rozejrzeć się za meblami modułowymi, ale trzeba pomyśleć od razu, że ich montaż i demontaż w późniejszym czasie nie będzie należał do najłatwiejszych.
Awatar użytkownika
followgud

Postautor: frendzel » 16 sty 2017, 12:02

romanaklara pisze:Ja przy remoncie nie spodziewałem się, że aż tyle pieniędzy pochłonie wyposażenie kuchni.. Blaty, nowy zlew, okap, zmywarka, część instalacji wodnej, noże kuchenne, ociekacz na naczynia - długo by wymieniać. Łącznie prawie 50% środków na cały remont. Teraz to chyba dopiero za kilkanaście lat jakieś zmiany będą. Pozdrawiam

Elementy wyposażenia do kuchni wcale nie muszą być aż takie drogie. Pół roku temu przeprowadziłem razem z małżonką remont i zdecydowaliśmy się na wymianę większości przestarzałych elementów. Znajomi polecili nam sklep Mensa Home. Udało nam się zakupić naprawdę sporo: nowe noże, naczynia, zastawę na specjalne okazje, wazony, stojaki. O dziwo, nie przepłaciliśmy a zakupiony towar pochodzi od znanych producentów i wyróżnia się jakością. Nie można nawet porównywać starego wyposażenia do tego obecnego. Jeżeli chcecie zapoznać się z asortymentem, to podaję link do ich strony: mensahome.eu. Jakość, ceny i szybka dostawa - wszystko na plus.
frendzel

PoprzedniaNastępna

Wróć do Kupiłeś projekt i co dalej?