Kuchnia

Kuchnia

Postautor: Margot » 22 cze 2017, 16:26

Oj kuchnia to zdecydowanie moje miejsce Pomijając sprzęt AGD to lubie mieć różne "bibelociki" które dopełniają całości i nie mówię tu o jakiś figurkach ale np jakiś fikuśny zegar ścienny czy drewniane pudełko na owocowe herbaty, zioła na parapecie w specjalnych nie dużych doniczkach itd. Takie przedmioty utożsamiają miejsce z osobą która w nim przebywa. Nie lubie przesytu i przerostu formy nad treścią ale kilka takich szczególnych rzeczy powinno się znaleźć w każdej kuchni.
Margot

Re: Kuchnia

Postautor: davis12 » 11 gru 2017, 18:32

Wszystko zależy od punktu widzenia. Według mnie smaczki i dodatki także oferują nieco "duszy" dla kuchni. Miałem takie odczucia po zakupieniu koszy podblatowych . Nadały one niewiarygodnego klimatu i smaku, przy okazji ułatwiając kilka spraw w kuchni.
davis12

Re: Kuchnia

Postautor: HamoVatui » 27 gru 2017, 11:48

A jakie czajniki preferujecie? Lubicie może takie tradycyjne emaliowane? Ja się zastanawiam, czy warto zainwestować np. w coś takiego https://naczynia.olkusz.pl/blog/klasycz ... maliowany/
Ludzie nie wierzą w ludzkość, polegają tylko na sobie, na swojej grupie, wierzą w swoje interesy, pomagają sobie, żeby się obronić, zaznaczyć granice, zbudować mur. Kiedy chce się być humanistą, trzeba zrezygnować z tłumu i zaakceptować samotność.
Awatar użytkownika
HamoVatui

Wróć do Aktualności