kto zrobi ogrodzenia? możecie kogoś polecić?

kto zrobi ogrodzenia? możecie kogoś polecić?

Postautor: finlandia » 08 sie 2018, 12:20

Witam

Mam niewielką działkę pod warszawą, potrzebuję ją ogrodzić. Chciałbym żeby ogrodzenie było zbudowane z żółtych cegieł - podmurówka, słupki. Drewniane przęsła, drewniana brama uchylna i dwie furtki. Sam nie mam czasu się tym zająć, potrzebuję żeby ktoś to za mnie zaplanował, zrobił wycenę. Wysłał ofertę gdzie będzie punkt po punkcie każdy produkt, co ile kosztuje, plus robocizna, transport. Przyjedzie na miejsce i wszystko zrobi.

Możecie polecić kogoś, solidnego, terminowego?
Będę bardzo wdzięczny
finlandia

Re: kto zrobi ogrodzenia? możecie kogoś polecić?

Postautor: Karena » 09 sie 2018, 08:30

My z mężem robiliśmy ogrodzenie łupane z firmy Joniec.Bardzo solidna firma i często miewają promocje,trzeba zerknąć na ich stronkę. Do tego rodzaju ogrodzenia pasują wszystkie praktycznie przęsła ,więc skoro chcesz drewniane to jak najbardziej .
Karena

Re: kto zrobi ogrodzenia? możecie kogoś polecić?

Postautor: Kartofel1972 » 25 sie 2018, 16:39

Z tym Jońcem nie spamuj Karena, pytanie było konkretne, i tutaj sie dopisuje, dlaczego nie jest mi dane trafić na konkretną normalną firmę, która jest w stanie zwizualizować swoją ofertę, pokazać, ze to tyle, bramki tyle, murki tyle. Ta branża jest chyba zacofana. Nie nawidzę sieciówek ale chcę mieć czarno na bialym, a oni w jednym zdaniu całą ofertę prezentują, ja p d k m (dzień świra)
Kartofel1972

Wróć do Działka - teren wokół domu