Kominki.

Re: Kominki.

Postautor: frendzel » 31 paź 2018, 14:05

Ja też mogę polecić zamontowanie kominka w domu. Zawsze mi się to podobało i jak już u siebie miałem się zdecydować to postawiłem od razu na coś poważniejszego, bo zakupiliśmy wkład kominkowy z płaszczem wodnym, który podłącza się bezpośrednio do domowej sieci grzewczej i tak można ogrzewać cały dom. Doceniam to rozwiązanie na ogrzewanie domu. Jest bezpieczne i energooszczędne. A faktycznie, nie spodziewałem się, że tak dobrze to może działać i aż się zdziwiłem. Zaufałem przed zakupem opiniom w Internecie oraz pracownikom sklepu z kominkami i tak się zdecydowałem. Po dwóch latach nie mogę powiedzieć nic złego. Zamawiałem w tym sklepie https://bofoco.pl/ . Mają szeroki wybór wkładów kominkowych, biokominków, kominków ogrodowych oraz akcesoriów kominkowych, jak np. kratki wentylacyjne. Pracownicy potrafią doradzić i są pozytywnie nastawieni do klienta. Jeszcze nie zdarzyła mi się żadna niemiła sytuacja przez telefon z tym sklepem. Jest w porządku. Wysyłka szybka, mam też gwarancję. A sam wkład kominkowy wysokiej jakości.
frendzel

Re: Kominki.

Postautor: jaga777 » 19 lut 2019, 08:14

Ja długo nie korzystałam z kominka, nie mogłam się przełamać. Tej zimy zaczęłam korzystać :) Zmobilizowała mnie siostra, która kupiła mi akcesoria kominkowe z firmy Prowent na Boże Narodzenie. To prawdopodobnie najlepszy sklep z takim asortymentem w Białymstoku. Dzięki tym akcesoriom palenie w kominku to przyjemność :)
jaga777

Poprzednia

Wróć do Porady budowlane