Klimatyzacja w domu

Re: Klimatyzacja w domu

Postautor: zyniu1818 » 14 lut 2018, 12:41

Ja powiem szczerze, że też kiedyś miałem taki problem nie wiedziałem czy zamontować klimatyzacje i czy to się będzie opłacało. Chciałem ogólnie schłodzić 2 pokoje na poddaszu od strony południa i na dodatek to sypialnie, bo w lato były nie do wytrzymania . Ja akurat współpracowałem z firmą ALKOSYSTEM i mogę ich polecić bo nie nacągneli mnie na koszty tylko wręcz przeciwnie moje dwa pokoje chłodzi klimatyzacja przenośna która nie była droga, a na prawdę daje radę i efekt jest naprawdę dobry. Można sobie wejść na ich stronę i zobaczyć co mają, a na pewno dla każdego coś się znajdzie. pozdrawiam
zyniu1818

Postautor: Atozu » 17 lut 2018, 22:52

Mieszkam na najwyższym piętrze w bloku, cały dzień mam słońce od strony okien. Latem było jak w saunie. Po założeniu klimatyzacji w końcu jest przyjemny chłód w mieszkaniu i można odpocząć, a nie się męczyć.
Atozu

Postautor: frendzel » 16 maja 2018, 11:19

Ja też sobie nie wyobrażam mieszkania bez klimatyzacji. Przede wszystkim, nie jest to już dzisiaj tak poważna inwestycja, żeby było na nią stać tylko najbogatszych. I tak wszystko bierzemy na kredyt, więc i klimę można dołożyć;) Zwłaszcza, że w subiektywnym znaczeniu, zwróci się już pierwszego dnia upałów.
frendzel

Postautor: frendzel » 13 sie 2018, 13:41

Przy takich upałach nie da się pracować bez klimatyzacji, w moim firmie już od kilku lat jest klimatyzacja i nie umiem sobie już wyobrazić, żeby było inaczej.
frendzel

Postautor: dynamical » 16 sie 2018, 08:22

Irma pisze:Jak dla mnie klimatyzacja to bardzo ciekawe rozwiązanie. Dzięki takim rozwiązaniom możemy bowiem zapewnić sobie znacznie łatwiejszą i wygodniejszą obsługę poszczególnych systemów w domu. Inteligentny dom umożliwia nam bowiem włączanie i wyłączenie rekuperacji, klimatyzacji, opuszczanie rolet, czy nawet uruchomienie urządzeń audiowizualnych w domu, a jednocześnie dzięki niemu mamy szansę na uzyskanie sporych oszczędności np. energii elektrycznej na poziomie 25 procent.

Mam dokładnie tak samo :D! Ja wraz żoną zdecydowaliśmy się właśnie na inteligentny dom ze względu na swoją energooszczędność :D! A przekonał nas do inteligentnego domu właśnie ten artykuł http://www.bramykolobrzeg.pl/pl/blog/120-inteligentny-dom-caly-dom-w-jednej-aplikacji oraz komentarze na wielu forach internetowych :D
dynamical

Postautor: vorur20 » 22 sie 2018, 18:21

Ja nie mam w tej kwestii doświadczenia. Dlatego też nie bardzo będę w stanie pomóc.
Piasków czasu nic nie zatrzyma. Lata mijają, czy tego chcemy, czy nie... ale wciąż pamiętamy. To, co utracono, żyć może w naszych wspomnieniach.
Awatar użytkownika
vorur20

Postautor: alosa » 23 sie 2018, 09:22

A ja bym chciał prawdziwą klimatyzację. Miałem wiatrak, ale ilekroć go miałem, to zawsze się przeziębiałem - w końcu stwierdziłem, że dość, nie mam.
alosa

Postautor: Artur90 » 21 lis 2018, 21:02

Jeżeli chodzi o wybór klimatyzacji to warto zapoznać się ze stroną http://karsaklima.pl/ najlepsza na jaką trafiłem, także polecam .
Artur90

Postautor: jacekg » 23 lis 2018, 09:07

Słuchajcie, ja mam teraz problem z cieknącą klimatyzacją. Czasem kapie woda, czasem nie - nie wiem od czego to zależy. Macie jakieś sugestie?
Awatar użytkownika
jacekg

Postautor: maly32323 » 23 lis 2018, 13:26

Witam.
Możecie mi polecić jakąś firmę która wyceni mi klimatyzację do domu? Jestem z okolic Wrocławia. Budujemy domek 190 metrów i chcemy zamontować klimatyzacje na cały dom - taką poprowadzoną pod sufitami, nie wiem jak to się nazywa i nie mogę znaleźć firmy oferującej takie rozwiązanie. Dzięki za podpowiedzi
maly32323

PoprzedniaNastępna

Wróć do Off-topic