Klimatyzacja w domu

Re: Klimatyzacja w domu

Postautor: chlodnictwo-degorski » 17 sie 2017, 07:59

Klimatyzacja w domu to świetna rzecz. Trzeba jednak mieć na uwadze, że raz na dwa lata trzeba zrobić jej przegląd.
Czasem też może się coś zepsuć.
chlodnictwo-degorski

Postautor: Spevi » 22 sie 2017, 06:18

Zależy od jakiej firmy bierzesz bo te lepsze same przyjeżdżają na przegląd swojego sprzętu. Wziąłem 2 lata temu klimę od KRIS-WENT i całkiem nie dawno przyjechali właśnie na przegląd który jest w ramach gwarancji. Wymienili co potrzebne i pojechali, fajna sprawa jak mieć to w ramach gwarancji :D
Spevi

Postautor: Mikoo32 » 29 sie 2017, 22:02

Ja klimatyzację wraz z projektem i montażem kupiłem w firmie http://klimavip.com.pl/ - oferują wysokiej jakości urządzenia cenionych producentów, fachowe doradztwo i wykonawstwo, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Podsumowując, kompleksowa usługa, przystępne ceny i pełen profesjonalizm - polecam.
Mikoo32

Postautor: Tuntin » 05 wrz 2017, 06:26

Witam, ja zakładałem klimatyzacja w domu jest to świetne rozwiązanie bardzo polecam, mam małe dziecko w domu i latem gdy jest 30 stopni siedze sobie w chłodnym domu a dziecko nie zachoruje przez przeciąg. Pozdrawiam
Tuntin

Postautor: Mila » 20 wrz 2017, 07:16

ja nie uważam, aby to był dobry pomysł. Klima dużo prądu ciągnie, rachunki są wysokie i dużo roboty z nimi jest.
Mila

Postautor: wulczan » 20 paź 2017, 11:14

Często pytam o takie rzeczy znajomych. Oni są w stanie bardzo dobrze doradzić :)
Nikt nie może przewidzieć, ile to życie potrwa. Wszystko, co ma formę, może zniknąć w jednej chwili.
Awatar użytkownika
wulczan

Postautor: Rico » 25 paź 2017, 18:27

Hejka ;) Ja od siebie w tym temcie mogę dodać, że wybór odpowiedniego serwisu elektroniki to z całą pewnością nie jest zadanie łatwe. Już samo wyboru rodzaju jest dość trudne. To znaczy chodzi o to, czy serwis byłby bardziej ogólny, czy jednak specjalistyczny. Jednak jeśli chodzi o Katowice, to ja śmiało mogę polecić ten serwis elektroniki na Karłowicza http://tyla.pl/ Mają naprawdę bardzo duże doświadczenie w branży. W końcu dwadzieścia lat na rynku musi świadczyć o naprawdę bardzo wysokim poziomie obłsugi i tak dalej.

Spoza Katowic raczej nie mam tego rynku obeznanego, więc ciężko będzie mi coś sprawdzonego doradzić. W każdym razie, z serwisem Tyla mam same dobre doświadczena. Poradzli sobie kiedyś z moim komputerem stacjonarnym i telewizorem. Ostatnio oddałem im do naprawy płytę indukcyjną, która już niestety była po gwarancji i również działa jak należy. Zatem z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że warto z nich skorzystać :) A może znacie jeszcze jakieś sprawdzone serwisy elektroniki z Katowic?
Życie nie jest proste i uważam, że wcale takie być nie powinno.
Awatar użytkownika
Rico

Postautor: Tomek49 » 10 lis 2017, 12:44

Ja od siebie polecam klimatyzatory kanałowe. Moim zdaniem to świetne rozwiązanie dla praktycznie każdego wnętrza. Sam coś takiego zastosowałem i mogę śmiało polecić. Polecam też produkty tej firmy: http://chigo.pl/produkty/kanalowe/. Używam już od jakiegoś czasu i jeszcze nie miałem żadnego problemu, jestem bardzo zadowolony z jakości i oferty
Tomek49

Postautor: Chev1981 » 20 lis 2017, 11:50

Ja myślę, że warto w tym temacie rozeznać się wśród znajomych. To się naprawdę dość często opłaca :)
Rzeczywistość jest zawsze tylko jedna.
Awatar użytkownika
Chev1981

Postautor: nieti » 19 sty 2018, 17:07

Nie jestem pewna czy klimatyzacja w domu to opłacalne rozwiązanie, ale w firmie to raczej wyposażenie obowiązkowe. Dobry klimatyzator to rzecz niezastąpiona w upalne letnie dni.
nieti

PoprzedniaNastępna

Wróć do Off-topic