Klimatyzacja w domu

darwilicki

02 lut 2021, 09:20

Macie rację. Klimatyzacja jest bardzo dobrym pomysłem i pozwala skutecznie ogrzewać dom, również chłodzić go latem. Odnośnie serwisu to polecam regularny, na przewno przed sezonem grzewczym i letnim. Kontkakt do hvacs.pl/ będzie wskazany, firma ma duże dośwaidczenie w montażu i serwisie

Darek80

22 lut 2021, 22:05

Ja uważam, że klimatyzacja w domu nie jest wyłącznie dobrem luksusowym i praktycznie każdy może sobie na nią pozwolić. Sam posiadam klimatyzatory ścienne LG i jestem bardzo z nich zadowolony. Urządzenia są wydajne, energooszczędne i proste w konfiguracji. Ich montażem zajęła się firma associateinstalgroup.
radew

23 wrz 2021, 13:43

Dzwoń do Adama, 792 656 383, mój człowiek od klimatyzacji i spraw chłodniczych, poziom profesjonalny, przemysłowy, nie tylko budownictwo jednorodzinne. Docierają z ekipą do każdego regionu kraju, ale najczęściej Poznań, okolice. Warto zaufać. Sporo już przez niego projektów poleciało. Rozumie rynek i różne propozycje marek. Potrafi doradzić pod ograniczony budżet powiedzmy, bo czasami jednak trzeba coś pokombinować z wycenami.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off-topic”