JULKA3

JULKA3

Postautor: milosz » 27 sty 2012, 14:53

Kto kupił projekt? kto zbudował? kto buduje? - łączmy sie :D może razem damy rade :)) ja jeszcze nie zacząłem, więc jeśli ktoś wpadł na jakis genialny pomysł z jakąś mala przeróbką, albo ma jakąs wizję CZEGOŚ chetenie podsłucham i podpatrzę:)
milosz

Re: JULKA3

Postautor: milosz » 30 sty 2012, 08:45

buduję pod Poznaniem - jeśli ktoś buduje w okolicy prosze o kontakt, może jakieś rady, sprawdzeni fachowcy itp
milosz

Postautor: milosz » 31 sty 2012, 14:50

mój pierwszy pomysł, jeszcze nieśmiały, czekam na wsparcie:)
Obrazek

zrezygnowałbym z wydzielonej sieni, zamiast tego chciałby żeby od razu wchodziło sie do otwartej przestrzeni - myślę, że połączenie sieni z tym bocznym pokoikiem da świetny mały salonik, co wy na to?
milosz

Postautor: krzych_m77 » 07 lut 2012, 13:07

z jednej strony, wchodzenie prosto do salonu jest ok, a na pewno robi wrażenie,ale to zupełnie nie praktyczne, fajne to może jest w kalifornii :D ale przy naszych warunkach pogodowych... zabłocone buty i płaszcze w salonie? kiepsko, warto to jeszcze przemyśleć, z doświadczenia też wiem, że pomieszczenie gospodarcze przyda się w każdym domu, tym bardziej że tu jest wejście z garażu... wchodzenie do salonu z garażu, też kiepsko.. no ale to tyko moje zdanie, powodzenia :)
krzych_m77

Postautor: Buka » 22 mar 2012, 12:48

Zgadzam się z Krzychem, na forum już jest temat odnośnie przedsionków, czy likwidować je czy nie. Ja jestem zdecydowanie przeciwna likwiadacji. Buty, płaszcze, kapcie, ja uważam że przedsionek jest niezbędny.
Co do reszty też się zgadzam z Krzysiem garaż-salon, nie bardzo pasuje. Przemysl dokladnie jeszcze raz swoje propozycje, może jakieś inne, rozsądniejsze ci się nawiną ;)
Buka

Mój dziennik budowy

Postautor: Misia » 22 mar 2012, 13:08

Zgadzam się z Krzychem, na forum już jest temat odnośnie przedsionków, czy likwidować je czy nie. Ja jestem zdecydowanie przeciwna likwiadacji. Buty, płaszcze, kapcie, ja uważam że przedsionek jest niezbędny.
Co do reszty też się zgadzam z Krzysiem garaż-salon, nie bardzo pasuje. Przemysl dokladnie jeszcze raz swoje propozycje, może jakieś inne, rozsądniejsze ci się nawiną ;)
Misia

Postautor: Karola_Gl » 05 kwie 2012, 13:55

Ja natomiast uważam że taki pomysł nie jest zły, wystarczy dobra aranżacja otoczenia przy wejściu do domu. Swoją drogą świetny jest ten projekt, połączenie salonu z kuchnią i jadalnią zawsze bardzo mi się podobało. Praktyczne i nowoczesne. Gratuluję wyboru.
Karola_Gl

Postautor: Kazik » 11 kwie 2012, 10:35

Ja jestem co prawda zwolennikiem zamykanych pomieszczeń,ale kto co woli.
Co do braku przedsionka, też jestem zdania że to nie jest dobra rozwiązanie dla naszego klimatu. Więcej u nas deszczu, błota i śniegu niż dni słonecznych ;) Nie wiem na ile aranżacja mogłaby coś zmienić, chętnie bym zobaczył takie rozwiązanie
Kazik

Postautor: Say-Kiy » 19 kwie 2012, 06:14

Widziałem kiedyś już coś podobnego, tylko że zamiast garażu były jeszcze 2 sypialnie, i uważam że takie rozwiązanie jest dużo lepsze. Świetny jest ten dół, tylko że brak tego przedsionka rzeczywiście może okazać się kłopotliwy. Warto zastanowić się kilka razy, przemyśleć, może zostawić temat na jakiś czas i wrócić do niego kiedy nasze emocje opadną - w końcu to decyzja na całe życie. Pozdro
Say-Kiy

Postautor: sylwiaa » 11 lip 2013, 11:12

Ale brak przedsionka to nie jest problem, przecież projekt można zawsze lekko przerobić, myślę że nie będzie z tym żadnego problemu :)
sylwiaa

Następna

Wróć do Kupiłeś projekt i co dalej?