Jeden Projekt na wiele inwestycji?

seweryn201

03 lis 2018, 13:33

Witam serdecznie forumowiczów,

Czy ktoś z Państwa może pomóc odpowiedzią, jakie są możliwości w wykonywaniu domów jednorodzinnych na jednym projekcie, czy to kwestia licencji z biura projektowego od architekta, tudzież jego zezwolenie do sprzedaży raz wykonanego projektu? Jestem wykonawcą domów jednorodzinnych i chciałbym uzyskać taki projekt do własnych potrzeb sprzedażowych. Jeśli tak jak powyżej napisałem jest naprawdę, to ile mogłaby kosztować tak licencja od architekta na sprzedaż projektu.

Pozdrawiam
Seweryn Suduł

Dingles

06 kwie 2020, 13:12

seweryn201 pisze:
03 lis 2018, 13:33
Witam serdecznie forumowiczów,

Czy ktoś z Państwa może pomóc odpowiedzią, jakie są możliwości w wykonywaniu domów jednorodzinnych na jednym projekcie, czy to kwestia licencji z biura projektowego od architekta, tudzież jego zezwolenie do sprzedaży raz wykonanego projektu? Jestem wykonawcą domów jednorodzinnych i chciałbym uzyskać taki projekt do własnych potrzeb sprzedażowych. Jeśli tak jak powyżej napisałem jest naprawdę, to ile mogłaby kosztować tak licencja od architekta na sprzedaż projektu.

Pozdrawiam
Seweryn Suduł
Nie wiem czy na forum dowiesz się wiele w tej sytuacji. Zwykle jest tak, ze kupuje się projekt domu pod jedną inwestycję. Szczególnie, ze projekt ten powinien być dopasowany pod konkretną działkę ( wiele osób również wprowadza w nim pewne zmiany).

Najlepiej bedzie po prostu zadzwonić do biura projektowego oraz dopytać się jak wygląda kwestia kupienia projektu domu w sytuacji jeśli chcesz wybudować z jednego projektu wiele domów. Na pewno nie bedziesz musiał tutaj płacić za osobne projekty dla każdego domu. Wydaje mi sie, ze zawsze mozna się tutaj dogadać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Projekty domów”