Jakie środki do profesjonalnego sprzątania?

Jakie środki do profesjonalnego sprzątania?

Postautor: janek54 » 31 mar 2016, 06:28

Mam tutaj na myśli sprzątanie sklepu przed zamknięciem. Trochę tego jest - używacie domowych środków, czy jakiś bardziej profesjonalnych. Mam tutaj na myśli podłogę, lodówki itd.
janek54

Re: Jakie środki do profesjonalnego sprzątania?

Postautor: Bob_the_builder » 02 cze 2017, 09:46

Hej! W takich sytuacjach polecam wynająć profesjonalna firmę, która szybko i dokładnie wyczyści lokal. Zakład Sprzątania i Dezynfekcji po Zmarłych zajmuje się sprzątaniem miejsc śmierci, ale przyjmują również standardowe. Skorzystałem z ich usług po zakupie mieszkania i jestem bardzo zadowolony!
Bob_the_builder

Postautor: Practari » 08 cze 2017, 15:04

Ja się niestety kompletnie na tym nie znam...
Może ,,okay" będzie naszym ,,zawsze"?
Awatar użytkownika
Practari

Postautor: Karjed4 » 19 lip 2017, 17:04

Szczerze mówiąc, to nie mam na ten temat zielonego pojęcia... Nie jestem w stanie pomóc.
Rodzina to niezwykłe zjawisko. Trzeba naprawdę dużo cierpliwości i dobrych chęci, żeby miała rację bytu.
Awatar użytkownika
Karjed4

Postautor: Baltonka » 07 lut 2018, 12:27

Profesjonalna firma posprząta, ale na pewno nie codziennie, koszty byłyby naprawdę wysokie. Raz na jakiś czas można firmę zatrudnić do generalnego sprzątania jest to nawet konieczne, ja tak przynajmniej robię. A do codziennego sprzątania to używam środki czystości z kosmetycznej serii https://sklep.barwa.com.pl/14-perfect-house Oczyszczą wszystko do połysku do tego wydają ładny zapach, który przez długi czas utrzymuje się w lokalu. Ich cena też jest bardzo ekonomiczna, co nie jest bez znaczenia szczególnie przy prowadzeniu własnej działalności.
Baltonka

Postautor: karolina1918 » 13 lut 2018, 09:02

Bardzo fajne niemieckie środki czyszczące ma ROSSMAN. Może spróbuj nimi :)
karolina1918

Wróć do Off-topic