Jakie schody?

Re: Jakie schody?

Postautor: piter » 09 lis 2017, 12:27

Jeśli o mnie chodzi to podobają mi się schody na konstrukcji stalowej:
http://otoschody.pl/
Obrazek

Przykład jest na powyższym zdjęciu. Schody są nowoczesne, jednocześnie jest w nich element drewna, tak wiec nie są tak zimne i nieprzyjazne.

W tradycyjnych pomieszczeniach ładnie wyglądają schody w stylu angielskim. Jak te:
Obrazek
Ostatnio zmieniony 23 gru 2017, 08:56 przez piter, łącznie zmieniany 1 raz
piter

Postautor: Alka » 24 lis 2017, 05:17

Mnie najbardziej podobają się schody drewniane i balustrady również drewniane. Wtedy tworzy to spójną całość i wygląda elegancko. Zobacz sobie na ofertę schodów drewnianych dębowych na stronie styldrzewa.pl - tam oferują właśnie takie kompleksowe rozwiązanie i trzeba przyznać, że wygląda to bardzo dobrze.
Alka

Postautor: marianm » 21 lut 2018, 11:18

Efekt ciekawy chociaz jeśli miałbym wybierac jakieś to zdecydowałbym się na te drugie. O ile pierwsze są ok to te drugie bardziej pasowałyby do budowanego przeze mnie domu. I zainwestujemy w podobne ( no może w trochę innych kolorach....).

Mianowicie w takie - schody znajduja sie w reprezentacyjnej części domu tak wiec chcieliśmy zainwestować w coś eleganckiego co będzie nam służyło przez lata. Naprawde warto jest nie oszczedzać i kupic coś porządnego. http://centrumparkieciarza.pl/baront/schody/
Obrazek
marianm

Postautor: darekszylski » 26 mar 2018, 08:50

Jak wam się podobają młynarskie schody z drewna? Czy może proponujecie jakiś inny rodzaj schodów? Pomożecie wybrać? :)
darekszylski

Postautor: ppsanrecki » 04 kwie 2018, 13:25

Bardzo ładne są schody np. obłożone kamieniem, połączone z balustradami szklanymi. To takie nowoczesne i nie sprawiające kłopotów połączenie. Co odważniejsi robią nawet całe szklane schody, co też jest super. Firma FAZA z Warszawy może wykonać i balustrady i schody według życzenia klienta.
ppsanrecki

Postautor: majawogrodzie » 26 kwie 2018, 20:52

Szukając pomysłu na aranżację schodów w domu można pomyśleć o rozwiązaniach modułowych, czyli łączeniu przeróżnych styli i systemów takich jak jednoczesne zastosowanie stali, drewna czy szkła, które daje niesamowite efekty wizualne i przestrzenne. W sklepie gigastal.pl można znaleźć szeroki asortyment, który pozwala stworzyć eleganckie i efektowne systemy, balustrady szklane w każdych warunkach i przez każdego użytkownika, który samodzielnie może zaprojektować oraz zamontować swoją wymarzona balustradę. Swoją pomocą w projekcie służą doświadczeni specjaliści i wtedy na pewno można skonstruować schody marzeń w domu.
majawogrodzie

Postautor: Andrzej_J » 25 maja 2018, 22:34

Schody muszą być bezpieczne i solidne
Andrzej_J

Postautor: kamilq12 » 28 maja 2018, 10:01

Dokładnie dlatego nie bawiłem się z żadnym drewnem tylko zamontowałem solidne balustrady wykonane ze stali nierdzewnej. Dzięki profesjonalemu montażowi mam pewność że żona i dzieci będą bezpieczne. Oprócz bezpieczeństwa zauważyłem że wyglądają one również dużo lepiej niż drewniane barierki dlatego to też jest zdecydowanie na plus.
kamilq12

Postautor: janek_kawka » 29 maja 2018, 09:29

Ja zdecydowałem się na projekt schodów drewnianych, przedstawiony przez firmę pana Milika spod Wrocławia. Zlecenie zostało wykonane szybko i profesjonalnie, bez zbędnego przedłużania, ale z należytą starannością. Szczególnie polecam schody z sosny – styl i dobra jakość!
janek_kawka

Postautor: mfebos » 30 lip 2018, 08:39

Ja mam schody z granitu. Piękny materiał. Grunt to znaleźć dobrego wykonawcę, który sobie poradzi z tym niewątpliwie trudnym zadaniem. Mogę polecić firmę Marmi ze Zgierza, bardzo fajnie ogarniają temat schodów. Warto sprawdzić na http://marmi-zgierz.pl/. U mnie schody dopracowane pod każdym względem.
mfebos

PoprzedniaNastępna

Wróć do Fundamenty i podłogi