Jakie okna?

Re: Jakie okna?

Postautor: Kretoss » 20 kwie 2017, 13:34

Również wybrałbym drewniane brązowe na pewno będą lepiej pasowały do elewacji ;) Takie drewna są zawsze lepsze jakościowo.
Kretoss

Postautor: mantra » 23 maja 2017, 13:53

Do naszego domu zastosowaliśmy okna Dako, ze względu na dobre opinie wśród naszych znajomych,oraz przystępną cenę.
mantra

Postautor: Eagle » 26 maja 2017, 12:25

Ja zamawiałem okna od firmy Atos z Lublina. Miało to miejsce jakieś 2 lata temu (zaraz po zimie) i od tamtej pory okna sprawdzają się świetnie. Zamontowane były one przez tą samą firmę, a ceny wcale nie były wysokie. Moim zdaniem warto sprawdzić ich ofertę, jeśli ktoś byłby zainteresowany.
Awatar użytkownika
Eagle

Postautor: Magnum » 08 cze 2017, 07:57

Podrzucam fajny artykuł o oknach drewnianych i plastikowych http://okna-internorm.pl/poradnik/okna- ... ore-wybrac
Magnum

Postautor: DAnielKres » 20 sie 2017, 17:46

A jeżeli potrzebujesz porady od fachowców w salonie, gdzie od razu możesz sprawdzić dane modele okien które CIę interesuja to polecam firmę Domega w Poznaniu. Duży wybór okien najlepszych polskich producentów, do tego profesjonalna obsługa która dokładnie zna ofertę i potrafi pomóć w wyborze według naszych wymagań. Akurat tutaj napewno nie wyjdziesz zawiedziony, a jeżeli będziesz zainteresowany również mają ekipę monterską. Można więć ugrac wszystko za jednym zamachem :)
DAnielKres

Postautor: Honzzik212 » 24 sie 2017, 08:12

Najbardziej popularne są okna PCV, są bardzo wytrzymałe i mogą pasować do każdego domu. Pozdrawiam :)
Honzzik212

Postautor: Annemarie » 29 sie 2017, 15:14

Ja również polecam Okna PCV. Mam je od lat i jestem bardzo zadowolony. Na stronie firmy Internorm możecie znaleźć fajne, solidne i niedrogie okna. Polecam gorąco ! ;)
Annemarie

Postautor: AirAir » 07 wrz 2017, 19:46

Bardzo dużo szumu ostatnimi czasy jest wokół okien energooszczędnych. Moim zdaniem warto to przemyśleć, jeśli rzeczywiście są aż tak oszczędne :) Spójrzcie sobie choćby na tę ofertę http://roleter.pl/ :)
Prawdziwym problemem nie jest samo cierpienie czy samo zapomnienie, ale ich niemoralna bezsensowność, absolutnie niehumanitarny nihilizm cierpienia.
Awatar użytkownika
AirAir

Postautor: DanielMak » 28 wrz 2017, 13:32

To prawda, coraz więcej osób zwraca uwagę na izolację termiczną okien, drzwi itd. ale nie ma co się temu dziwić, bo jest to w dłuższej perspektywie też i dla nas oszczędność co do producentów to tutaj aż tak dobrze obeznany sam nie jestem, dlatego jak ktoś ma mozliwość skorzystania z pomocy firmy Doemga w Poznaniu to bardzo polecam. Miła obsługa, która ma ogromne doświadczenie a co za tym idzie znają się na oknach jak nikt. W ofercie mają tylko pewnych producentów, którzy stawiaja na najwyższa jakość wykonywanych okien, a o montaż również dbają świetnie :)
DanielMak

Postautor: davis12 » 20 lis 2017, 16:37

Mój wybór padł na okna aluminiowe. Wybrałem te z systemem aluminiowy- Ciepły AC-77HI. Jest to system przeznaczony do wykonywania zabudowy zewnętrznej wymagającej szczególnie wysokich parametrów izolacyjności cieplnej. Wszystko zostało zakupione również z drzwiami aluminiowymi.
davis12

PoprzedniaNastępna

Wróć do Drzwi, okna, bramy garażowe