Jakie okna?

jones

15 maja 2019, 18:29

Masz rację. Wskaźnik Uw powinien być na odpowiednim poziomie ale nie tylko ten wskaźnik jest ważny. Gdy ja kupowałem okna w Oknoplaście to sprzedawcy poinformowali nas o wszystkich wskaźnikach i klasach okien. Wytłumaczyli dlaczego jest to tak ważne. Myślałem, że wystarczy, że wejdę do salonu wybiorę okna, podam wymiary i wszystko ale jednak sprzedawcy Oknoplastu byli z nami uczciwi od początku i widziałem, że nie chcieli nam wcisnąć kitu tylko sprzedać najlepsze okna dla naszego domu. Udało nam się takie wybrać w zeszłym miesiącu nawet na rabat się załapaliśmy więc super :)

frendzel
Kontakt:

04 cze 2019, 12:26

My wybraliśmy do domu okna drewniane i jesteśmy bardzo zadowoleni, jeżeli ktoś się zastanawia to nie ma nad czym. Wybraliśmy Halupczoka Okna-drewniane i z całego serca możemy polecić.
budowlaniec90

29 lip 2019, 15:17

Również z żoną wybraliśmy do naszego domu okna i drzwi drewniane firmy Halupczok. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości i designu zastosowanych produktów. Polecamy każdemu kto się zastanawia! :)
zuza2222

09 sie 2019, 12:27

A co myślicie o efektownych, dużych przeszkleniach w systemach aluminiowych? Konstrukcje okienne w systemach aluminiowych pozwalają teraz na wykonywanie przeszkleń sięgających od podłogi do sufitu, które praktycznie tworzą „szklaną ścianę”. Można zerknąć na takie rozwiązania. Są nie tylko bardzo eleganckie, ale też bardzo ciepłe i wpuszczają do wnętrz mnóstwo światła dziennego.
[email protected]

22 sie 2019, 17:30

Sprzedam nowe okna do Rezydencji Parkowej
Veka Softline 82mm MD z 3-ma uszczelkami
kolor biały standard obustronnie
Ug= 0,5 ciepła ramka
Okucie MACO multimatic
Uszczelki szare
Klamki Roto Line biały
Niskie progi alu
Szprosy 21 mm wewnątrz szybowe

Okna są nowe, wyprodukowane w 2019 roku
Dla zainteresowanych prześle zestawienie
Posiadam również drzwi wejściowe PCV zgodne z wizualizacją
Tomaszon

05 lis 2019, 12:37

Zdecydowanie drewno, nie daj się przekonać na plastik :) Sprawdźcie ofertę sklepu URZEDOWSKI.pl mają szeroki wybór drewnianych okien (i drzwi, gdybyście potrzebowali:)) Ja właśnie u nich zamawiałem swoje okna drewniane i jestem bardzo zadowolony. Po pierwsze jakość wykonania i szczegóły są naprawdę zachwycające. Poza tym drewno podnosi wartość całej nieruchomości i dodaje jej prestiżu. Okna od URZEDOWSKI są nie tylko elegancie i stylowe, ale przede wszystkim funkcjonalne i niezawodne. Nigdy nie miałem z nimi problemów, no i są szczelne.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Drzwi, okna, bramy garażowe”