Jakie ogrzewanie wybrać

Re: Jakie ogrzewanie wybrać

Postautor: aerona » 28 lut 2018, 15:44

A co z tym jak zapomnicie zapłacić za ogrzewanie np. w firmie? Ile razy tak było, że zostawaliśmy bez grzania bo ktoś zapomniał zapłacić za nie...
Awatar użytkownika
aerona

Postautor: lily » 02 mar 2018, 07:59

Można też pomyśleć na przykład o wolnostojącym piecu czy też kominku. Generalnie możliwości jest naprawdę sporo i tylko do nas należy decyzja o wyborze. Polecam rzucić okiem na stronę kratki.com - to polski producent urządzeń gazowych, kominków z płaszczem wodnym, wkładów kominkowych czy pieców wolnostojących. Może akurat coś wpadnie Wam w oko.
lily

Postautor: amrlon » 06 mar 2018, 10:03

Ja się ciągle zastanawiam nad instalacją pompy ciepła. Wiem że to spora inwestycja dla tego ciągle się waham. Mam u siebie kominek z płaszczem wodnym i się zastanawiam czy oba urządzenia będą ze sobą współgrały, czy raczej pojawią się problemy. Pompa byłaby raczej uzupełnieniem obecnego systemu.
amrlon

Postautor: Sonia » 06 mar 2018, 13:37

Ktoś wyżej wspominał o kratki.com - też u nich zamawiałam, mają super kominki! Zanim natrafiłam na nich to nie wiedziałam nawet, że takie biokominki istnieją :P https://kratki.com/pl/biokominek-w-salonie-modne-aranzacje/ Naprawdę piękne rzeczy robią, i do tego na zamówienie. Wiadomo że nie ma nic za darmo, natomiast ja nie żałuję ani złotówki bo mamy z mężem opcję jesiennego relaksu przez cały rok - do tego płyn o zapachu kawy i można chillować! :P
Sonia

Postautor: Wojtu » 08 mar 2018, 12:23

możliwości na ogrzewanie jest wiele, ale zawsze warto policzyć przyszłe koszty w tym rodzaj opału. Najszybciej i u wielu sprzedawców sprawdzimy ceny opału przez wyszukiwarkę http://gielda-paliw.com/ogloszenia/kate ... k-sprzedam bo nic tak nie pomaga w cenach jak konkurencja :) a tu mamy wielu w jednym miejscu
Wojtu

Postautor: plewex » 09 mar 2018, 12:33

Możliwości jak widać jest wiele, ale wybór tego jednego nie jest taki oczywisty. Dużo zależy od własnych predyspozycji.
Wierni znają tylko trywialną stronę miłości, niewierni znają jej tragedię.
Awatar użytkownika
plewex

Postautor: rumak » 09 mar 2018, 16:45

Zdecydowanie nie jest to branża w której jestem zaznajomiony. Myślę, że uwagi innych są tutaj naprawdę cenne.
Naturalność jest także pozą, i to jedną z tych, jakie znam, jedną najbardziej irytującą.
Awatar użytkownika
rumak

Postautor: Gabrielle » 09 mar 2018, 18:05

Zdecydowanie stawiałbym na pellet. Jest to tylko moja opinia, każdy może mieć swoją.
Posiadał najrzadszą z cech: zdrowy rozsądek.
Awatar użytkownika
Gabrielle

Postautor: Irma » 15 mar 2018, 18:21

A powiedzcie mi proszę, jak oceniacie ogrzewanie gazowe? Jakiś czas temu natknęłam się w sieci na ofertę LPG DIRECT . Przy czym firma ta zajmuje się nie tylko importem, a następnie dostawą gazu, czy też zbiorników, ale też wykonuje instalacje. Oczywiście opcja ta jest ekologicznym rozwiązaniem, a dodatkowo koszty nie są tutaj zbyt wygórowane.
Irma

Postautor: Norek » 04 kwie 2018, 13:30

Gabrielle pisze:Zdecydowanie stawiałbym na pellet. Jest to tylko moja opinia, każdy może mieć swoją.

Pellet jest świetnym rozwiązaniem, jeśli ktoś chce mieć dobre i tanie ogrzewanie. Sam kocioł i jego instalacja jest stosunkowo tania (można sobie przykładowy ceny za taki kocioł sprawdzić na stronie producenta - firmy Sas). Pellet jest paliwem ekologicznym i ekonomicznym. I właściwie nie ma żadnych ograniczeń co do montażu takie kotła. U mnie rodzice mają już od kilku lat kocioł na pellet i bardzo dobie chwalą takie rozwiązanie.
Norek

PoprzedniaNastępna

Wróć do Off-topic