Jak podchodziliście do zakupu drzwi

jasio77

12 lip 2021, 08:56

Jak podchodziliście do zakupu drzwi przy wykończeniu nieruchomości i jak najlepiej właśnie dopasować drzwi do ogólnego stylu aranżacji? Wszystkie wskazówki ogólnie mile widziane, razem z poleceniami konkretnych modeli drzwi, które macie u siebie. Nie zaszkodzi, bo jednak w branży ciężko o przegląd wszystkiego.

Fijal14

15 lip 2021, 13:31

Bardzo fajne drzwi dębowe mają w meblerevia, wyróżniają się mocno na tle konkurencji, nawet klamkami, przeszkleniami, stylem wykończenia. Po prostu unikat, ale moim zdaniem warto jednak zadbać o to, żeby cała aranżacja była w podobnym stylu. Dąb poza tym praktycznie nieśmiertelny w wykończeniu, ekskluzywny materiał wśród niektórych projektantów.
davis12

18 lip 2021, 16:38

Rozglądałem się za jak najwyższą jakością od możliwie najbardziej zaufanego producenta. Poszukiwania zajęły mi sporo czasu, ale w końcu się udało - należytego wsparcia na tym polu udzielił mi strefa-drzwi . A jakość w takiej formie całkowicie sprostała moim wymogom.
Radoslaw1509

23 sie 2021, 16:44

Sprawdzony producent dysponujący solidnym systemem to podstawa, bo wszelkie niedociągnięcia mogą poskutkować kosztownymi naprawami. Jeśli ktoś szuka dobrej jakości drzwi na Dolnym Śląsku, to z czystym sercem mogę polecić firmę Matplast z Nowej Rudy. Działają już od wielu lat, a do produkcji okien i drzwi używają markowych systemów Schuco z PVC-U. Przyjeżdżają na bezpłatny pomiar, a ich ekipa montażowa działa bardzo sprawnie i pozostawia po sobie porządek. Naprawdę warto się z nimi skontaktować i sprawdzić możliwości.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Drzwi, okna, bramy garażowe”