jadalnia, czyli co?

klarawreck

09 lip 2020, 09:41

Jakie elementy wyposażenia decydują o tym, że dane pomieszczenie jest jadalnią? Niby chodzi o miejsce do spożywania posiłków, no ale... jeśli stół z krzesłami stoi obok kuchenki, lodówki, kredensu i innych sprzętów, to mamy do czynienia z kuchnią. A w momencie, kiedy w pobliżu są kanapy, jakieś RTV i regały albo szafki z zastawą i kieliszkami, to najczęściej mówi się o tym salon.
A kiedy mamy do czynienia z taką typową jadalnią???

Mila

21 lip 2020, 08:45

Skoro mowa o jadalni, to chyba każdy wie, czego nie może w niej zabraknąć. Oczywiście stołu i krzeseł! To kluczowe elementy każdej jadalni Wybór również nie może być przypadkowy. Nie tylko musi się zgadzać się ze stylem oraz charakterem wnętrza, ale powinny również spełniać swoją role praktyczną. Zobacz więcej jakimi kryteriami kierować się podczas takiego zakupu i co jest szczególnie ważne podczas urządzania tej części domu.
beja01

21 lip 2020, 13:54

Dla mnie jadalnia to oddzielne miejsce, czy pomieszczenie, gdzie stanie rodzinny stół z krzesłami. Jeśli mówisz o kucni i stoliku to ja bym nazwała to aneksem śniadaniowym, nno chyba, że nie ma się miejsca to co innego. Ja mam to szczęście, że mam własny dom i mam jadalnię z prawdziwego zdarzenia. Fakt połączyliśmy ją z salonem, ale uważam to za zaletę. Co do mebli to stół robił nam stolaż a krzesła kupiliśmy w slf24.pl z których muszę doać jesteśmy bardzo zadowoleni.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off-topic”