Instalacja ogrzewania

Re: Instalacja ogrzewania

Postautor: nieti » 04 lip 2018, 08:32

Właśnie jestem po remoncie łazienki. Wszystko trzeba było pozmieniać, dodam że mieszkam w bloku, więc nie było łatwo. Ogrzewanie mam centralne z sieci miejskiej. Miałam duży problem z doborem grzejnika, bo się kompletnie na tym nie znam. Trochę poszukałam w internecie, poczytałam. Jakby ktoś miał problem, nie wiedział co i jak to polecam stronkę firmy Instal Projekt
nieti

Postautor: ppsanrecki » 03 sie 2018, 12:51

U mnie w domu dobrze się sprawdza ogrzewanie olejowe. Dom jest pod miastem, a miasto jakoś nie garnie się do tematu gazyfikacji, więc ludzie inwestują w inne rozwiązania. Dla mnie osobiście właśnie olejowe jest najlepsze.
ppsanrecki

Postautor: fiona45 » 23 sie 2018, 11:39

Może przydadzą się wam tuleje stalowe nie raz jest to fajne rozwiązanie jak nie możemy znaleźć odpowiednich rur wielkościowo. Takie tuleje wiele osób wybiera, gdy chodzi o alternatywę prętów czy rur bezszwowych.
fiona45

Postautor: michuseu » 07 lis 2018, 14:32

Wyżej wspomniana firma od oleju Pol-Oil jest okej. Zakontraktowałem właśnie sobie dostawę olej na najbliższy sezon grzewczy. Jestem bardzo zadowolony z ceny oraz poziomu obsługi – polecam!
michuseu

Postautor: karollcia55 » 15 lis 2018, 13:08

Super wskazówki na dobrej jakości instalacje ogrzewania, naprawdę niezła opcja :)
karollcia55

Postautor: Alka » 02 gru 2018, 12:56

Diś tylko ekologiczne instalacje grzewcze opłaca się montować. Sa one nie tylko najlepsze i najkorzystniejsze dla naszego portfela, ale także przyjazne dla środowiska - a to dzisiaj bardzo, bardzo ważna sprawa. Pompy ciepła u nas się najlepiej sprawdzają i jest już naprawdę sporo sprawdzonych firm, które oferuje sprzedaż i montaż. My mamy pompę firmy Dimplex - jednego z bardziej znanych i cenionych producentów pomp. Mają oni różne typy pomp - gruntowe, wodne, powietrzne. Bo zależnie od uwarunkowań różne typy się sprawdzają.
Alka

Postautor: Mikolaj » 29 gru 2018, 14:00

Ale trzeba pamiętać, że ogrzewanie gazem tez jest ekologiczne, a cała instalacja gazowa, razem z kupnem kotła jest kilkakrotnie tańsza niż montaż i zakup pompy ciepła.
Mikolaj

Poprzednia

Wróć do Porady budowlane