Instalacja ogrzewania

nieti

04 lip 2018, 10:32

Właśnie jestem po remoncie łazienki. Wszystko trzeba było pozmieniać, dodam że mieszkam w bloku, więc nie było łatwo. Ogrzewanie mam centralne z sieci miejskiej. Miałam duży problem z doborem grzejnika, bo się kompletnie na tym nie znam. Trochę poszukałam w internecie, poczytałam. Jakby ktoś miał problem, nie wiedział co i jak to polecam stronkę firmy Instal Projekt

ppsanrecki

03 sie 2018, 14:51

U mnie w domu dobrze się sprawdza ogrzewanie olejowe. Dom jest pod miastem, a miasto jakoś nie garnie się do tematu gazyfikacji, więc ludzie inwestują w inne rozwiązania. Dla mnie osobiście właśnie olejowe jest najlepsze.
fiona45

23 sie 2018, 13:39

Może przydadzą się wam tuleje stalowe nie raz jest to fajne rozwiązanie jak nie możemy znaleźć odpowiednich rur wielkościowo. Takie tuleje wiele osób wybiera, gdy chodzi o alternatywę prętów czy rur bezszwowych.
michuseu

07 lis 2018, 15:32

Wyżej wspomniana firma od oleju Pol-Oil jest okej. Zakontraktowałem właśnie sobie dostawę olej na najbliższy sezon grzewczy. Jestem bardzo zadowolony z ceny oraz poziomu obsługi – polecam!
karollcia55

15 lis 2018, 14:08

Super wskazówki na dobrej jakości instalacje ogrzewania, naprawdę niezła opcja :)
Alka

02 gru 2018, 13:56

Diś tylko ekologiczne instalacje grzewcze opłaca się montować. Sa one nie tylko najlepsze i najkorzystniejsze dla naszego portfela, ale także przyjazne dla środowiska - a to dzisiaj bardzo, bardzo ważna sprawa. Pompy ciepła u nas się najlepiej sprawdzają i jest już naprawdę sporo sprawdzonych firm, które oferuje sprzedaż i montaż. My mamy pompę firmy Dimplex - jednego z bardziej znanych i cenionych producentów pomp. Mają oni różne typy pomp - gruntowe, wodne, powietrzne. Bo zależnie od uwarunkowań różne typy się sprawdzają.
Mikolaj

29 gru 2018, 15:00

Ale trzeba pamiętać, że ogrzewanie gazem tez jest ekologiczne, a cała instalacja gazowa, razem z kupnem kotła jest kilkakrotnie tańsza niż montaż i zakup pompy ciepła.
Szymeek

23 wrz 2020, 12:10

Słyszałem, że połączenie pompy ciepła z instalacją fotowoltaiczną jest świetnym rozwiązaniem. Ja na ten moment posiadam jedynie instalacje fotowoltaiczną i widzę, że to duża korzyść, ale wszystko zależy od firmy - my zaufaliśmy PV Projekt i słusznie! Teraz myślę powoli o pompie ciepła...
Norek

17 gru 2020, 06:19

Jeśli szukacie dobrych jakościowo wkładów kominowych, a na pewno tak, bo przecież to kwestia bezpieczeństwa domu oraz całej rodziny, to zajrzycie na stronę firmy Cermas. To polska firma, które oferuje wysokiej jakości produkty, z wszelkimi wymaganymi certyfikatami. Na stronie znajdziecie artykuł jak wybrać najlepszy dla siebie system kominowy, a dodatkowo pracownicy chętnie wam pomogą i doradzą. W swojej ofercie mają wkłady kominowe nierdzewne, systemy kominowe izolowane, masy do uszczelniania kominów, pompowane wkłady kominowe, systemy kominowe ceramiczno-stalowe.
inien

08 lut 2021, 09:45

My mamy piec elektrodowy, który jest zasilany panelami fotowoltaicznymi. Jest to super opcja, wychodzi ekonomicznie, no i jest ekologicznie :). Instalację fotowoltaiczną mamy od firmy FREE ENERGY TECHNOLOGY w Bielsku Białej. Ich oferta jest kompleksowa, idealnie dopasowali fotowoltaikę do naszych potrzeb, pracowali terminowo, całość wyszła w korzystnej cenie. Wszystko działa bez najmniejszego problemu, polecam serdecznie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Porady budowlane”