Ile kosztuje cena robocizny za płot nowoczesny

Ile kosztuje cena robocizny za płot nowoczesny

Postautor: Daro10328 » 29 lip 2018, 19:17

Witam, mam problem bo nie jestem w temacie ile co może kosztować. Sprawa jest taka ze dostałem propozycje zrobienia ogrodzenia tzn 4 słupki profil 80mmX80mm dl. 2metry do słupków trzeba spawac mocowania n przęsła. To tego 3 przęsła nowoczesne z profili 100mmx20mm wymiar przęsła 2030 mm x 1400mm. Do tego dochodzi furtka i brama dwuskrzydlowa, całość ogrodzenia wynosi 9mb. Problem jest taki ze klient daje materiał sam sobie cynku i maluje ja mam tylko wszystko poskładać na wymiar powiertac do ocynku i wszystko pospawac i przygotować do ocynkowania i malowania. Może ktoś doradzi ile kosztuje sama taka usługa ? Czy cenowo za metry czy za całość i ile za to wycenić. Czekam na rozsądne podpowiedzi i pomoc. Z góry dziękuję
Daro10328

Mój dziennik budowy

Re: Ile kosztuje cena robocizny za płot nowoczesny

Postautor: frendzel » 16 sie 2018, 12:49

Tutaj http://bramy.edu.pl jest spora baza firm tej branży z całej Polski, na pewno znajdziesz jakąś która będzie odpowiednia dla Ciebie - pod względem finansowym i jeśli chodzi o jakość wykonania usługi.
Pozdrawiam.
frendzel

Re: Ile kosztuje cena robocizny za płot nowoczesny

Postautor: kmorka30 » 20 sie 2018, 21:59

Pewnie duży wydatek, ja jednak pozostaję od lat wierna mojemu staremu 20 -letniemu płotowi drewnianemu. Co trzy lata go po prostu impregnowałam, w tym roku jednak użyłam impregnatu luxdecor NJORD, który podkreślił naturalną fakturę drewna,tworzy tez ładną powłokę satynową, no i chroni przed czynnikami zewnętrznymi. po impregnacji płot zawsze wygląda jak nowy a ja nie muszę kupować nowego.
kmorka30

Wróć do Działka - teren wokół domu