Strona 2 z 2

Re: fundamenty

: 23 lip 2019, 14:51
autor: frendzel
Zdecydowanie nie możesz zostawić fundamentów w takim stanie, przecież to baza całego domu. Takie różnice w poziomach muszą być skorygowane. Naprawdę, jeśli z tymi "fachowcami" podpisywałeś umowę, to musisz pociągnąć ich do odpowiedzialności, ale zastanowiłbym się, czy to oni mieliby te fundamenty poprawić... Koniecznie powinieneś poszukać innej ekipy, tym razem jakichś doświadczonych ludzi. Poleciłbym ci Stylbud z Wrocławia. Myślę, że oni spokojnie by coś zaradzili i jakoś by to naprostowali.

Re: fundamenty

: 22 lis 2019, 12:18
autor: albinagel
witajcie

Re: fundamenty

: 20 maja 2020, 14:10
autor: julek1
Podczas budowy i kopania fundamentów często pojawia się problem z zalegającą wodą. Do odwodnienia takich wykopów często stosuje się pompę lub instalację igłofiltrową. Taka instalacja odsysa wodę dzięki połączeniu z pompom co pozwala na szybkie i bezproblemowe wykopanie fundamentów.

Re: fundamenty

: 18 sie 2020, 20:36
autor: syljan
Przy wyborze firmy dostarczającej beton pojawia się problem z jakością i ceną. Najczęściej firmy zachwalają że beton pierwszej jakości natomiast rzeczywistość okazuje się inna. Miałam ten problem z którym musiałam się zmierzyć jak większość osób budujących domy. Jednak udało się wszystko ogarnąć mimo że firmy dobrej w województwie kujawsko-pomorskim szukać trzeba długo. Mi jednak się udało dzięki znajomym i netowi znaleźć odpowiednią firmę z Koszalina betonkoszalin. Rzadko polecam firmy budowlane ale uważam że warto bo dużo osób zmaga się z tym problemem.

Re: fundamenty

: 28 wrz 2020, 14:56
autor: Jolka44
Jeśli chodzi o budowę i fundamenty to może warto skorzystać z możliwości jakie daje firma-metal.pl Produkują narzędzia, które z pewnością się przydadzą.