Fototapety i inne.

Kchojnacki

25 mar 2020, 10:23

HEJ HEJ HEJ HEJ! niedawno miałem problem ze znalezieniem strony ktora projektuje wnetrza! no i pytałem na róznych forach ale dawali same słłabe strony. no ale w koncu znajomy polecił mi FABRYKA PROJEKTÓW. POLECAM :3

Katarzyna_g

16 kwie 2020, 12:12

W internecie jest duży wybór fototapet do salonu. Mnie najbardziej podoba się ta poniżej w szczególnośći z tą aranżacją wnętrza fajnie się to komponuje:

Obrazek

Tapetę można znaleźć na domstyle.pl mają spory wybór.
Formica1234

22 sty 2021, 10:44

Mi zdecydowanie bardziej zamiast fototapety podoba się cegła na ścianie. Zobaczcie na stronę retrocegla.pl tutaj macie oferty na stare cegły lub płytki z cegły. Zobaczcie na zdjęcia z realizacji. To wygląda przepięknie!!
Kamizelka_09

15 mar 2021, 21:42

Ostatnio znalazłem świetną fototapetę 3d w cegły ze sklepu magiafototapet.pl, która ku mojemu zdziwieniu daje naprawdę super efekt. Nie spodziewałem się, że taka zmiana może wprowadzić aż tyle nowoczesności w pomieszczenie ;)
mfebos

29 lis 2021, 17:37

Pod każdą tapetę czy fototapetę należy zastosować dobrej jakości gładź, aby wyrównać powierzchnię. Ja lubię pracować na gotowej masie Acryl Putz przy takich ścianach. Masa wydajna, lekka, przyczepna do podłoża, nie ma z nią problemów. Jest z wiaderka, więc zawsze taka sama, ładnie się szlifuje, uzyskamy ładny efekt
Aza

29 sty 2022, 14:25

Bardzo podoba mi się styl loftowy więc postanowiłam właśnie w tym stylu zrobić metamorfozę swego korytarza i salonu. Metamorfoza udana, a prace przy jej wykonaniu były łatwe do wykonania. Sami z mężem układaliśmy na jednej ze ścian w salonie i korytarzu elastyczną płytkę klinkierową Elastolith, która doskonale imituje ścianę ceglaną. Jest ona ręcznie wykonana więc efekt wizualny jest bardzo naturalny, a prace przy jej montażu są bardzo proste gdyż płytka jest łatwa w obróbce, a klej montażowy spełnia jednocześnie funkcję fugi co znacznie skraca czas jej układania. Jesteśmy bardzo zadowoleni z prac jakie wykonaliśmy, a satysfakcja jest znacznie większa gdyż sami ją wykonaliśmy.
RobertBuduje

21 kwie 2022, 14:34

My akuart w 90% inwestycji odradzamy tapety. Od ich niszczenia, przez trudność nakładania i utrzymania czystości, po zwykle znudzenie materiałem. Potem jest z tym kłopot.

Jeśli już to tylko dobry podkład, produkty Sigma Coatings i może wtedy: z drugiej strony jest wiele obecnie lepszych metod, jak przepierzenia itp.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ściany”