firmy budowlane

firmy budowlane

Postautor: corin » 24 sty 2012, 11:31

Piszcie o firmach budowlanych godnych zaufania i polecenia!
Awatar użytkownika
corin

Re: firmy budowlane

Postautor: lili28 » 26 sty 2012, 14:37

denex.pl fajna ekipa, rodzice właśnie zakończyli spory remont, polecam
lili28

Postautor: młynek » 26 sty 2012, 14:52

Zawsze trzeba pytać znajomych. Jak dobra firma to brać, jak słaba to omijać szerokim łukiem. Poczta pantoflowa najlepszym doradcą! :)
młynek

Postautor: krzy111 » 26 sty 2012, 15:56

Witam,
jestem zainteresowany realizacją jednego z projektów (Gucio) na terenie województwa łódzkiego (okolice Skierniewic). Dom będzie murowany.

Czy macie namiary na SPRAWDZONĄ (jeżeli nie osobiście to przez znajomych) firmę, która może taki projekt zrealizować?

Z góry dzięki za informacje
Pzdr
krzy111

Postautor: milosz » 30 sty 2012, 08:30

firma DAK ze zduńskiej woli, teren łodzi i nie tylko, zajmują sie głównie robotami wykończeniowymi, ale polecam
milosz

Postautor: _Artek_ » 31 sty 2012, 12:35

Sugeruję dać ogłoszenie na stronie szukajfachowca i poczekać na firmy które się zgłoszą. Zazwyczaj będzie ich kilkanaście lub nawet więcej. Potem poprosić o referencję/adresy gdzie wykonywali swoje prace. W ten sposób można dość obiektywnie wybrać najbardziej pasującą nam ekipę zarówno pod względem finansowym jak i jakościowym.
_Artek_

Postautor: Szogun » 05 mar 2012, 15:40

Osobiście polecam firmę Espiro Property, z Warszawy. Szkoda że działają tylko na terenie województwa mazowieckiego :(

Namiar na te firmę dostałem od znajomego, który z nimi budował. Byłem gościem w trakcie postępu budowy i muszę przyznać, że nie było do czego się doczepić, porządek na budowie, dom oddali w terminie, z płatnościami też było okej, z tego co mówił znajomy. Zobaczymy jak będzie u mnie ale jestem dobrej myśli. Jestem po 3 spotkaniach z tą firmą, i wrażenia są jak najbardziej ok, konkretni, rzeczowi. Porównując ich do kilku innych firm, muszę przyznać, że wycenę przygotowali najdokładniej, wiem za co płace. Cenowo tez wypadają dobrze na województwie mazowieckim, finalnie zanim podjąłem decyzję zostało Espiro Property, i jedna firma z Piaseczna, wybrałem Espiro. Powód może i banalny ale dla mnie ważny, wpisując ich nazwę oraz imiona i nazwiska właścicieli nie znalazłem negatywnych opinii o firmie ani właścicielach a to rzadkość szczególnie jeśli chodzi o firmę budowlaną. Dla zainteresowanych poniżej linki do referencji i realizacji .

Wchodzą na moją Wiolę w kwietniu br. o ile pogoda na to pozwoli.
Szogun

Postautor: Bob Budowniczy » 08 mar 2012, 14:16

Ja nie wiem, w moich okolicach to domki już wybudowane były, ale coś już słyszałem o tej firmie Espiro, jakiś znajomy wspominał. Ciężko mi powiedzieć czy zachwalał, ale na pewno nie narzekał.
Obrazek
Bob Budowniczy

Postautor: Next » 15 mar 2012, 09:17

Szukamy sprawdzonej firmy z Wawy i okolic, czy oprócz wspomnianej już wyżej Espiro możecie coś polecić?
Think NEXT!
Next

Postautor: Karo » 16 mar 2012, 14:04

A z okolic Krakowa?
Ktoś coś słyszał, ktoś coś wie?
Karo

Następna

Wróć do Kupiłeś projekt i co dalej?